anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro zwróci mi różnicę w cenie

Client:55655433
#7 Wielbiciel#

Z przykrością muszę powiedzieć, że latarka  LED, którą zakupiłam na Allegro jest strasznie droga - 45 złotych za sztukę {ja kupiłam dwie sztuki za 90 złotych), a ja kupiłam taką samą latarkę na TEMU za 14,50 złotych. Zatem oczekuję zwrotu różnicy w cenie na moje konto, zgodnie z tym, co oświadcza Allegro.
Ja zakupiłam dwie latarki za 90 złotych a dwie latarki na Temu kosztują 29 złotych.
Danuta 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

az1rael
#21 Demiurg#

A niby z jakiego powodu ma zwrócić? To ze byłaś gotowa i zapłacilaś 90 zł za towar co ktos inny gdzie indziej wystawia za 30zł nie oznacza że ci sie należy różnica... w zakupach od firmy masz na allegro 14dni na zwrot konsumencki oddaj te latarki bez podawania przyczyny i zamów sobie tamte tańsze pytanie czy przyjdzie od Chińczyka to samo co zamówilaś na allegro czy podobna podróbka. Odnośnie strefy najniższych cen to sugeruję rehulamin przeczytać dotyczy wybranych sklepów na allegro że jak znajdziesz towar ten sam gdzies u kogos na allegro taniej niż kupiony w sklepach z listy to ci zwrócą różnicę a nie gdzies w necie na temu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwróci jak masz zakup, gwarancja najniżej ceny i znajdziesz tańszą w sklepach które Allegro daje do porównania ceny a tak nie zwróci to nie Allegro sprzedaje tylko firma wystawia na Allegro, możesz dokonać zwrotu konsumenckiego jak jest jeszcze na to czas.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:55655433 Zanim się kliknie "kup teraz"  przydało by się "włączyć myślenie" > najpierw trzeba zobaczyć jakie są ceny na innych portalach i dopiero potem kupować > ale nie polecam kupowania od "majfriendów" czy na Allegro, czy na "temu" > tam bardzo często towar wygląda tak samo, ale w 90% to podróbki > porównywałaś te latarki? > są takie same?

A zwrotu od Allegro na pewno nie zobaczysz > takich chętnych jak Ty były by setki.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

🙉

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:55655433  hmm myśle że jakbyś pojechała do Chin ( t e m u przeważnie wysyła z Chin)  to na bazarku pod Pekinem te same latarki mogłbyś kupic w okolicach 1,5-2 zł . Myslisz że wówczas allegro lub którykolwiek inny Polski sklep /platforma miałby zwracać Ci różnice w cenie ?

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Kiedyś bym pomyślał że to trolling i ktoś sobie żarty robi w weekend. Teraz,  cóż miło popatrzeć jak Allegro zjada własny ogon. Panie moderatorki, pomóźcie proszę  zawiedzionej   klientce wyjaśnić sytuację  . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  "Panie moderatorki, pomóźcie proszę ..."

Możesz liczyć na pomoc w poniedziałek,  Allegro jest biedne więc nie stać Allegro na zatrudnianie moderatorek w  weekendy i po godzinach normalnej pracy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@br. To ciekawe, bo jestem tutaj. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@w_kiwi   To bardzo ładnie że  zaglądnęłaś.  Mi też zdarzało się czasem wdepnąć do pracy w wolne dni, najczęściej gdy czegoś zapomniałem...😁

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Moderatorki nie mają dni wolnych ,czyli weekendy , święta itp . Owszem nie muszą się wypowiadać w weekendy , ale robią to bo chcą pomóc użytkownikom  . 

Czasami nie wypowiadają się bo być może mają ważniejsze sprawy do zrobienia na Gadane 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Agent555   Zabrakło :  Łubu dubu,   łubu dubu...  niech nam żyją moderatorki naszego klubu...  😂

To napisałem ja....

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. No tym razem dałeś plamę . Zawsze któraś z moderatorek ma dyżur w weekendy. Ganiaj po bukiet i wysyłaj.🍾

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@br. To nie jest mój dzień wolny. Jesteśmy tutaj codziennie, również w weekendy oraz dni ustawowo wolne. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi " Jesteśmy tutaj codziennie, również w weekendy oraz dni ustawowo wolne. "  Tylko czasem jakoś dziwnie trudno jest uzyskać odpowiedź moderacji w niektórych tematach.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@glenmoranghie bo czasem jest lepiej milczeć i mieć pracę niż napisać za dużo albo skomentować to co nie trzeba i mieć problem... pewne tematy są tabu i albo się wie jak napisać by nie napisać albo się milczy i udaje że deszcz nie pada

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@az1rael "bo czasem jest lepiej milczeć i mieć pracę niż napisać za dużo albo skomentować to co nie trzeba i mieć problem... pewne tematy są tabu i albo się wie jak napisać by nie napisać albo się milczy i udaje że deszcz nie pada"  

Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. I właśnie dlatego wytykam, i będę wytykał. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55655433 Ceny są porównywane z wybranymi sklepami, o czym możesz przeczytać w regulaminie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów