anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dostawa w ramach Smart! zawsze jest darmowa?

asik71
#7 Wielbiciel#

Wczoraj dokonałam zakupów u jednego sprzedawcy na kwotę ok 80 zł. Przy każdej aukcji jest zaznaczona oferta SMART. Natomiast przy finalizacji zakupu, dolicza dostawę ok 12 zł. Gdy wróciłam do aukcji, doczytałam, że u tego sprzedawcy darmowa dostawa jest powyżej 110 zł. I to jakby rozumiem, tylko czemu w zw z tym jest zaznaczona opcja SMART , która gwarantuje darmową dostawę powyżej 40 zł 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

asik71 suma kosztów dostawy nie może przekroczyć 40zł , pewnie zakup jest wielopaczkowy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@asik71 Być może ten sprzedawca udostępnia tylko Smart z kurierem, czyli zakupy od 100 zł.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Następnym razem zwracaj uwagę na metody dostawy - powinny mieć znaczek Smart.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @asik71, w tym przypadku opłata wynika z faktu, że Sprzedający, u którego zrobiłaś zakupy, oferował opcję darmowej dostawy w ramach Smart!, tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej, Ty natomiast jako metodę dostawy wybrałaś Paczkomaty Inpost. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@asik71 Teraz sprzedawcy manipulują SMARTEM., często jest on ale w określonych przypadkach, trzeba czytać, patrzeć przed dokonaniem płatności.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LEW433 manipulują??🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  No nie wiem co to za wymysł z tą manipulacją 😊  Na szczęście jeszcze możemy decydować, które dostawy udostępniamy i czy mają być w Smarcie czy nie.

@LEW433  Dlaczego tylko w określonych przypadkach trzeba czytać i patrzeć na warunki dostawy ? Trzeba to robić ZAWSZE i WSZĘDZIE.  Sporo problemów, które zgłaszają tutaj kupujący wynika z tego, że nie doczytają czegoś albo w ogóle nie czytają.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433każdy Sprzedający sam decyduje o rodzajach dostawy z opcją Smart, które udostępnia w swoich ofertach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mr_oma Zgadzam się w każdym calu, opisuje tylko że coraz więcej sprzedawców to ogranicza.

oznacz moderatorów