anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po anulowaniu zamówienia wróci też darmowa wysyłka w ramach Smart! na Start?

Client:45921460
#2 Obserwator#

Witam, dziś przez przypadek kupiłem produkt na allegro, po czym go anulowałem. Gdy dokonywałem omyłkowego zakupu miałem jeszcze jedną przesyłkę allegro smart ( darmową-promocyjną), i niestety została ona wykorzystana. Zakup został skutecznie i natychmiast anulowany. Czy zostanie mi również zwrócona jedna darmowa przesyłka allegro smart.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45921460 Cześć. Przykro mi, ale jeśli chodzi darmową przesyłkę w ramach Smart na Start, nie wróci ona na Twoje konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45921460
#2 Obserwator#

Punmt 3 regulaminu mówi : " będą mieli możliwość pięciokrotnego skorzystania z metod dostawy zamówień objętych usługą Allegro Smart!" ,  i dalej, co to jest zamówienie :  "Przez zamówienie rozumie się dowolną liczbę Towarów zakupionych jednocześnie u danego Sprzedającego."

Teraz pytanie czy wg. allegro anulowane zamówienie jest zakupem ?

 

Punkt 3 regulaminu

Użytkownicy, którzy spełnią warunki, o których mowa w pkt 2 powyżej oraz aktywują usługę Allegro Smart! w ramach Programu na zasadach określonych w pkt. 4 poniżej, będą mieli możliwość pięciokrotnego skorzystania z metod dostawy zamówień objętych usługą Allegro Smart! przez okres 12 miesięcy (na zasadach określonych w regulaminie usługi Allegro Smart!, bez konieczności ponoszenia opłat z tego tytułu). Przez zamówienie rozumie się dowolną liczbę Towarów zakupionych jednocześnie u danego Sprzedającego. *

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45921460 Złożyłeś zamówienie, zakupiłeś je u danego sprzedającego a następnie je anulowałeś - zatem darmowa dostawa w ramach Allegro Smart! została wykorzystana. Rozumiem to, że wolałbyś wykorzystać tę dostawę w ramach innego zakupu, ale nie ma takiej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45921460
#2 Obserwator#

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję jednak napisać do allegro, tak z ciekawości, co mi odpiszą. 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:45921460  dostaniesz taką samą odpowiedź  odpowiada w imieniu allegro , jest pracownikoem portalu 

oznacz moderatorów