anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy przesyłki paczkomat in post są realizowane w weekendy??

prucz_1
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Można powróżyć. Generalnie w soboty powinny być odbierane przynajmniej u mnie do 14 i dostarczane. Realnie raz są, a raz nie. Zdarzało mi się, że pojedyńczych paczek nie dostarczali, a kiedy indziej odebrałam w jedną sobotę z 8 sztuk. Tak samo z wysyłką raz kurier je w sobotę zabierze, a innym razem leżakują do poniedziałku...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ze swojego doświadczenia zauważyłem że jak włożę do paczkomatu w piątek wieczorem lub w sobotę rano to kurier przywożąc przesyłki z piątkowej nocki na sortowni je zabiera bo nie ma miejsca na te przywiezione.

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Jeżeli pytasz o dostarczenie do paczkomatu odbiorcy - to w Smart w większości przypadków dochodzą w soboty. Bez Smart jest to usługa dodatkowo płatna.

Jeżeli pytasz o odbiór przesyłek z paczkomatów w sobotę (nadanych) to z tym jest juz różnie, jednak Kurier często je zabiera w sobotę. Zdarzają się też jak ktoś już tu pisał że w poniedziałek odbiór z automatu i dopiero zaczyna swoją trasę nadana przesyłka.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

U mnie paczki które nadaję po godzinie granicznej w piątek są odbierane zawsze w poniedziałek.
Natomiast w sobotę przesyłki są normalnie dostarczane do paczkomatu.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

przy odbieraniu - jeśli masz zakup z SMART to dostaniesz w sobotę, jeśli nie to nie.

przy nadawaniu zależy od kuriera, jedni zabierają inni nie.

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Mi kurier mówił, że odbierają tylko jak brakuje wolnych skrytek żeby dostarczyć przesyłki PwW. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prucz_1 a możesz rozwinąć pytanie o konkretny przykład ? bo jak widzisz masz odpowiedzi ze wszystkimi możliwymi scenariuszami 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów