anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy zwrot kiedy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JanZur
#9 Pomysłodawca#

Zakupiłem towar u sprzedawcy , który ma wykupioną usługę Smart. Ja także mam wykupioną usługę Smart. Towar kupiłem za 18zł a zatem musiałem zapłacić za wysyłkę korzystając z przesyłki Orlen Paczka -Kiosk Ruchu. Towar okazał się inny niż w opisie i dokonałem zwrotu. Jednak w formularzu zwrotu nie było opcji darmowego zwrotu i musiałem zapłacić 13,99zł. Moje pytanie brzmi dlaczego korzystając ze Smart musiałem zapłacić za zwrot? W opcjach zwrotu sprzedawca ma opis : Zwrot za darmo 14dni .

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
JanZur
#9 Pomysłodawca#

też tak sądzę ...szkoda czasu na pisanie skoro sprawa jest już wyjaśniona, ale dzięki za próbę pomocy.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@JanZur 
1 oferta musiała mieć oznaczenie smart
2 dostawa musiała mieć oznaczenie smart
3 kwota minimalna musiała spełniać regulamin smart
4 jak towar jest inny to się reklamuje a nie zwraca koszt zwrotu to koszt kupującego a koszt  reklamacji sprzedawcy firmy
5 zgłosiłeś zwrot  - dostaniesz zwrot kasa jaka wróci do ciebie 18 + najtańsza wysyłka z oferty czyli jesteś w zadek 13,99pln plus różnica między ceną twojej wysyłki a ceną najtańszej wysyłki z tej oferty

oznacz moderatorów
JanZur
#9 Pomysłodawca#

?

oznacz moderatorów
JanZur
#9 Pomysłodawca#

Dwa tygodnie temu kupiłem Tacę do krojenia za 10.50zł . u sprzedawcy z usługą smart. Zwróciłem towar za darmo ....tylko wtedy kupiłem z wysyłką Inpost Paczkomaty. A zatem darmowy zwrot jest uzależniony od tego jaką opcję wysyłki wybierzesz. Darmowe zwroty przysługują niezależnie od ceny zakupy gdy wybierzesz przesyłką z Smart a towar
został dostarczony dostawą Allegro: Allegro Paczkomaty In Post, Allegro mini Kurier In Post, Allegro Kurier24 In post, Allegro One Box lub Allegro One Punkt. Tak to rozumiem.

oznacz moderatorów