anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
indiglo82
#8 Zapaleniec#

Jesteś pewna? Nie ma znaczenia kiedy go kupiłem? 
Sprawdz dokładnie bo nie widzę w tej wypowiedzi pewnosci profesjonalizmu choćby dlatego, że używam ze znajomymi Allegro Family od wielu miesiecy a piszesz, ze nie widzisz tego 🙂

oznacz moderatorów
sysiaaa1376
#1 Nowicjusz#

Dołączyłam do allegro Smart rodzina na 1 rok czyli do marzec 2024 teraz wyskakuje powiadomienie że mam ważny do 30 czerwca 2023

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak Ci  się tylko wydawało że na rok.🤣

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@indiglo82 tak, jestem pewna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

Mój smart familii jest aktywny do 5 sierpnia. Jak dziś, czy jutro wykupię swój smart, to będzie aktywny od 6-sierpnia, czy od dnia wykupienia ? Bo nie wiem, czy mam czekać do końca, czy wykupić już teraz.

oznacz moderatorów
Client:80111904
#1 Nowicjusz#

Wkrótce kończą się darmowe dostawy w Allegro Family dla twoich bliskich - czy to oznacza koniec programu Allegro Family? 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:80111904 

Tak. Dokładnie 30.06.2023.

oznacz moderatorów
AWALOS
#8 Zapaleniec#

Cóż Allegro ma gdzie każdego. Ja wydaje minimum 1000zł miesięcznie na zakupy w Allegro a czasami nawet czterokrotność a moja rodzina podobnie ostatnio podłączyliśmy, że średnio cała moja Family wyjadę coś w granicach 10 tysięcy złotych dzięki Smart Family. Poza tym w Allegro jestem już prawie 20 lat a w Smart od początku i niestety choć nigdy z niego nie zrezygnowałem moja subskrypcja odnowiła się w lutym 2023 wiec zostałem okraszony z roku dostępu do Smart Family i kończy się dla rodziny 30 czerwca. Pani z infolini stwierdziła ze takie maja zasady. Krótko mówiąc mamy Was gdzieś!!!

Wiadomość dla zainteresowanych od lipca wchodzi na rynek nowa platforma sprzedażowa i jeśli dobrze to rozegrają to pogonią Allegro, które już dawno przestało być Polska firma tylko pazernym pasożytem na nas Polakach 😡

oznacz moderatorów
ontek_85
#1 Nowicjusz#

Bez sensu, teraz jak będę chciał coś kupić to będę musiał poprosić żonę o zakup i podać jej blika. Gratuluję wspaniałego pomysłu eksperci z allegro. Aby prościej się kupowało.

oznacz moderatorów
LOSQ
#7 Wielbiciel#

I oczywiście, tutaj też weszła „choroba netflixowa” odciąć rodzine i niech każdy sobie kupi osobny dostęp, i dużo osób przez to odeszło z netflixa….z Allegro smart może być podobnie…..Teraz ludzie będą do siebie dzwonić i będzie „zamów mi coś”🙄

oznacz moderatorów
AWALOS
#8 Zapaleniec#

U mnie właśnie taki schemat wchodzi w życie, żona wcześniej dużo zamawiała z racji darmowych dostaw a teraz podsyła mi linki jednak nie wszystkie bo zamawiała dużo wiec zamawiam teraz na Prime bo tam nadal można dzielić konto z rodzina i wysyłka nie ma limitów wiec może zamówić coś za kilka złotych za darmo. Przykładowo ostatnio zamawiałem kabel, który na Allegro kosztował 20.50zł wiec aby mieć go za darmo w dostawie musiał bym kupić dwa i jeszcze coś dobrać od sprzedawcy a na Prime kupiłem go za 15.99zł z dostawa do paczkomatu za darmo. Szkoda tylko, że Prime nie ma na polskim rynku bazy i wszystko idzie z Niemiec bo baza w Polsce to tylko sortownia. Cóż wszystko na razie nie stanowi konkurencji choć Prime tak jeśli się przełamie i zacznie wprowadzać opcje dostępne w UK czy w Niemczech to Allegro może mieć problemy większe niż z rezygnacji z Family. Prime oprócz dostawy daje także rozrywkę.

oznacz moderatorów
fuRiatwOw
#7 Wielbiciel#

Dziwne ja płaciłem ostatnio 70zl za allegro rodzinę a teraz mi bliscy piszą że nie mogą zamawiać ze smartem ... jakiś pozew zbiorowy ?

oznacz moderatorów
AWALOS
#8 Zapaleniec#

Masz racje pozew zbiorowy byłby wskazany bo ja gdy przedłużyłem Smart nie dostałem informacji o tym, że się skończy w czerwcu bo jestem bez przerwy jego członkiem od początku. Dlatego Allegro nawet nie patrzy na staż i traktuje każdego jako nowego. To dość spore naciąganie ale widać im wolno. Niestety w Polsce pozew zbiorowy to dość trudny temat bo z tego co widzę po powrocie do polski w 2021 ludzie maja podejście raczej mówiąc trudno będę płacił i nikt nie chce walczyć o swoje a to dziwne bo tam gdzie mieszkałem ponad 15 lat taki pozwy były normalne gdzie np w roku 2010 odzyskałem od banku prawie 5 tysięcy funtów za opłaty za konto a w Polsce ludzie płaca i płaca i cóż wszystkim widać to pasuje. 

oznacz moderatorów
buma1357
#7 Wielbiciel#

Mam 4 członków w Smart i niedziala im smart

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@buma1357 bo już to nie działa, allegro zrezygnowało niech każdy se wykupi sam 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
basiak81_2007
#7 Wielbiciel#

Po opłaceniu kolejnego roku smart członkowie mojej rodziny nie mogą robić zakupów smart. Dlaczego?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Od 3 lipca każde konto musi mieć swojego SMARTa. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Juz nie ma dzielenia się Smartem w rodzinie:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
elektromonter888
#1 Nowicjusz#

Nie mogę kupić z smartem chociaz mam wykupiony 

oznacz moderatorów