anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
kostas11
#21 Demiurg#

@elektromonter888 skoro masz wykupiony to po co chcesz kupować ? 

Odnowić smarta możesz dopiero 14 dni przed końcem okresu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
elektromonter888
#1 Nowicjusz#

Mam wykupiony smart i mam dodaną żonę do rodzinny i u niej po kliknięciu zapłać wyskakuje ze ma wygaszona usługę smart i proponuję kupienie nowei. Smart jest do 23 grudnia

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@elektromonter888 dzielenie smartem już nie działa 😞 trzeba se kupić oddzielnie dla każdego konta 🙂

Przeczytałem że nie możesz kupić smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@elektromonter888 Nie ma już dzielenia się Smartem od 4.07. 2023 allegro wyłączyło tą możliwość:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@elektromonter888 to teraz patrzymy czy oferta ma smarta bo jak nie ma to nie kupisz z darmowa wysylka nastepnie patrzymy czy mamy kwote min 45zl dla paczkomatu i 65zl dla kuriera dla darmowego smarta

oznacz moderatorów
Daria9887
#7 Wielbiciel#

Mam wykupionego smarta i połączone osoby i z 4 osób jednej osobie nie dziala Smart mój tylko musi płacić dlaczego? Jak to zmienić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poczytaj bo z dniem 4.07 Allegro wyłączyło dzielenie się Smartem w rodzinie:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Musza kupic kazda osobny smart zmienic sie nie da promocja sie skonczyla

oznacz moderatorów
Pamamel
#1 Nowicjusz#

Jak podzielic sie swoim SMART z członkiem rodziny?

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Już nie można dzielić się smartem

oznacz moderatorów
Client:105533932
#7 Wielbiciel#

Dobry dzień. Znajomy dodał mnie do Smart Family, ale przy wyborze produktu nie współpracuje ze Smart

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105533932 to już nie działa, musisz se sam wykupić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
moretta
#1 Nowicjusz#

Dodałam rodzeństwo do Allegro Family, niestety za każdym razem musza prosić o zakup. Gdzie w ustawieniach, mogę zmienić, aby nie prosili o zakupy? Zwracanie sobie pieniędzy i ciągle zatwierdzanie zakupów jest męczące. 
Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@moretta teraz każdy musi sobie sam wykupić smarta

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@moretta Nie ma już takiej opcji, Allegro wyłączyło możliwość dzieleniem się Smartem, od 4.07.

oznacz moderatorów
karolka14121
#7 Wielbiciel#

Dlaczego osoba mająca smarta nie może mnir dodać do rodziny żeby wspólnie korzystać ze smarta? Wcześniej tez byłam dodana i teraz się nie da, wylogowałam się zalogowałam lecz to nic nie dalo. 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@karolka14121 ta promocja już nie obowiązuje od początku Lipca. Teraz każdy musi sam wykupić sobie opcje SMART na swoim koncie.

oznacz moderatorów
Client:91880174
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam dostałem zaproszenie od rodzinyy na Allegro Smart ale chyba coś poszło nie tak zaakceptowałem i nie działa zakupu towaru powyżej 45 zł nawet że piszę Smart przy opcji kup muszę płacić za przesyłkę proszę o pomoc

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:91880174 musisz se sam wykupić, dzielenie już nie działa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo go już od 4.07 nie ma. Allegro wyłączyło.

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów