anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:63627570 Dlatego że to już od 4.07 nie działa, Allegro wyłączyło tą funkcję.

oznacz moderatorów
SNOOWMANN
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
mam problem z Allegro Smart. Żona dodała mnie do ROZDZINY w celu dołączenia do SMART. Potwierdziłem operacje na e-mailu i nadal nie jestem dołączony do SMART. Pomimo kilku prób nie udało nam się dokończyć operacji.
Komunikat: COS POSZŁO NIE TAK.
Proszę o pomoc.
Marcin [edycja]

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Od 4.07 nie ma dzielenia się Smartem w rodzinie.

oznacz moderatorów
arthemid
#1 Nowicjusz#

Jestem w grupie rodzinnej smart męża ze swojego smarta zrezygnowałam. 

Mąż wykupił pakiet z którego ja nie mogę korzystać czy ktoś mi powie gdzie mogę zweryfikować dlaczego nie mam darmowej wysyłki pomimo bycia w rodzinnej grupie ?

 

Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Miałaś wielki baner w swoim smarcie o wycofaniu usługi i promocji na zakup własnego. Mieliście z mężem przynajmniej po kilka mejli informacyjnych lub z promocją na zakup po wycofaniu.... Baa jak dobrze kojarzę to powiadomienie w allegro też było...Tu wystarczy troszkę przewinąć i ze 200 identycznych tematów będzie... Nie ma dzielenia smart, usługa zakończona 3go lipca, wyjątkiem są konta mające roczną subskrypcje do któregoś tam października, te mają do końca...

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki te przedłużone na rok przed 22.11.2022 mają nadal smarta family do końca subskrypcji 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taa zawsze zapomnę który to październik był. Ale komuś komu się skończył to i tak bez różnicyxD.  Ech dobrze, że do listopada mam. Zawsze się dziwiłam tym co mieli masę zwrotów, a teraz jedna 2dniowa impreza rodzinna, zakupy na 4 osoby i zrozumiem każdą ilość paczek latających w kółko... 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@arthemid Dlatego:

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
29201985
#7 Wielbiciel#

Dodałam członków rodziny do skarta. A im wyskakuje że są nie aktywni

 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Kilka tygodni temu Allegro wyłączyło możliwość dzielenia się smartem w rodzinie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Promocja sie skonczyla 3lipca kazdy teraz kupuje sobie smarta sam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@29201985 Nie ma już dzielenia się Smartem w rodzinie, Allegro wyłączyło tą możliwość 4.07 każdy musi kupić sobie sam albo prosić o zakup głowę rodziny.

oznacz moderatorów
29201985
#7 Wielbiciel#

A gdzie to pisze że to wyłączyli?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
olenjka1
#7 Wielbiciel#

nie widzę aktywnego Smarta pomimo, że jestem przypisana do konta family ? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@olenjka1 I nie zobaczysz, usługa od 4.07 jest już niedostępna, wyłączona przez Allegro.

oznacz moderatorów
Prada33
#2 Obserwator#

Zakupiłam pakiet Smart i po dodaniu osób do rodziny , nie mogą korzystać z usługi . Przesyłki mają płatne 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Bo ta promocja sie skonczyla 3 lipca 2023 i juz sie nie mozna dzielic smartem

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Prada33 Od 3 lipca każde konto musi mieć swojego smarta.

oznacz moderatorów
Prada33
#2 Obserwator#

Dzięki za informacje 

oznacz moderatorów