anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
LEW433
#21 Demiurg#

@Prada33 

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:85872110
#7 Wielbiciel#

Jak mogę dodać kogoś do Allegro Smart

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:85872110 Nie możesz, nie działa to już od 4.07 Allegro wyłączyło tą możliwość.

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
markowska88
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry ,

Mamy włączona usługę Smart familly ale działa tylko u osoby która wykupiła pakiet. Reszta członków mimo dodania musi płacić za przesyłkę . 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Niech wykupią swoje smarty.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@markowska88 bo to już nie dział 😞 reszta musi se wykupić sama smarki 😄

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
markowska88
#7 Wielbiciel#

Dziwne bo Smart był wykupiony po 10.07 i działał u wszystkich 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:38950436
#1 Nowicjusz#

Witam,kupilam allegro smart,dodoalam.dwie osoby do rodziny i niestety nie moga korzystac ze smarta,d

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Dzielenie się smartem zostało wyłączone. Każde konto musi mieć swojego SMARTa. 

oznacz moderatorów
Client:38950436
#1 Nowicjusz#

Dzięki za informacje

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:38950436 Tak jak napisał @komis-bell > od 4 lipca nie ma dzielenia się Smartem

oznacz moderatorów
sylanowo
#1 Nowicjusz#

Czy nadal mogę udostępnić smarta członkowi rodziny? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@sylanowo 

Nie. W zeszłym roku wyłączyli tą opcję.

oznacz moderatorów
Client:105328347
#7 Wielbiciel#

Witam. Mój Family  SMART nagle przestał działać. Jestem podpięta pod allegro family przez członka rodziny ,do tej pory było wszystko ok ,nagle usługa przestała działać mimo wykupionego SMARTA , próbuje na wszystkie sposoby (jestem odłączana i dołączana na nowo )i nic. Proszę o pomoc  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:105328347 kup sobie smarta z kodu promocyjnego organizatora ze znizka. Family zakonczono 3 lipca 2023, jesli smarta organuzator wydluzal przed 22 listopada 2022 to osoby w jego family miga korzystac z darmoszki wysylki do konca jego subskrypcjj 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:105328347 jeżeli zostałaś odłączona po 26.06 i podłączona na nowo to chyba nie będziesz mieć możliwości kupna smat w promocyjnej cenie 39,90

oznacz moderatorów
Ith89
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, trafiłem ostatnio na art.:

https://allegro.pl/artykuly/sprzedajacy/allegro-smart-dla-calej-rodziny-jnLnjXbyyi3

Mam na myśli konkretnie ten fragment:

Screenshot_20230508-084148.jpg

Czy to znaczy, że po 30 czerwca usługa Allegro Family przestanie działać? Obecnie korzystamy z żoną z darmowych dostaw w ramach Smart z własnych kont w ramach właśnie Allegro Family.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, przestanie w tej formie działać. Piszą ze będzie coś innego, ale co?

oznacz moderatorów
4siek
#7 Wielbiciel#

U mnie w Smart pokazuje, że mam pakiet zakupiony DO 21 listopada... Czyli mam rozumieć, że allegro family będę miała do końca wygaśnięcia subskrypcji ? 

 

I czy może ktoś się orientuje, jak moge na promocyjnej cenie wykupic sobie Smarta ? 

oznacz moderatorów