anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
LEW433
#21 Demiurg#

A może przedłużyć w trakcie trwa Smarta? powyżej 14dni oczywiście!🤔

oznacz moderatorów
dj_knimodisch
#3 Debiutant#

@w_kiwi Jak to jest z datami i ważnością subskrypcji. Nie pytam tu o swoje konto. Chodzi mi o 12 miesięczną subskrypcję.

Sytuacja 1: Mam Allegro Smart aktywne np. jeszcze 2 tyg. lub dłużej i opłacam go przed zakończeniem ważności. Ważność i data wygaśnięcia nowo zakupionej subskrypcji będzie liczona nie od momentu płatności tylko od momentu wygaśnięcia aktualnie ważnego pakietu?

Sytuacja 2: Skończyło się Allego Smart np. 2 tyg. czy tam 2 miesiące temu i kupuje nowy pakiet. Od i do kiedy jest ważna nowa subskrypcja? Czy nowy pakiet jest ważny od daty jego zamówienia/płatności na kolejne 12 miesięcy? Czy musi być ciągłość usługi i subskrypcji i jest liczone 12 miesięcy od daty wygaśnięcia ostatniej ważnej subskrypcji? W drugim przypadku kupując Smart na 12 miesięcy tak na prawdę jest on ważny krócej niż 12 miesięcy.... np. 11,5 miesiąca czy nawet mniej zależnie od różnic miedzy datą wygaśnięcia, a zakupu nowego pakietu....

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dj_knimodisch sprawa wygląda tak, po zakończeniu opłaconego okresu jest jeszcze 14 dni tzw. okresu wypowiedzenia. I masz wtedy informację, że Smart! jest aktywny np. do 14 lipca (chociaż opłacony jest do 30 czerwca). I teraz jeśli opłacisz go podczas tego okresu wypowiedzenia (piszę o rocznym Smarcie) to Smart! będzie działał do 30 czerwca 2024, a jeśli po tym okresie np. 20 lipca to będzie opłacony do 20 lipca 2024. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Durable88
#7 Wielbiciel#

Mam aktywną usługę allegro smart do 18.11.2023 w ramach usługi allegro family.
Jeśli zakupię pakiet smart w promocyjnej cenie to czy czas aktywnej usługi będzie liczony od dnia zakupu czy może od zakończenia pakietu family ?
Piotr

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Durable88 na Twoim koncie nie masz wykupionej subskrypcji, a korzystasz z opcji dzielenia się Smartem. Jeśli wykupisz na swoim koncie pakiet w promocyjnej cenie, czas będzie liczony od momentu jego zakupu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

No dobrze - a co jezeli mam wykupione do 20 grudnia 2023 - ale to juz jest drugi rok subskrycji (jako kontynuacja)- to jak to wyglada ? gdzie sprawdzic od kiedy jestem SMART ?

oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

Poza tym ma niedlugo pojawic sie nowa platforma 😉 wiec zawsze mozna zmienic platforme zxakupowa. Z tego co wiem to sprzedajacy tez narzekaja coraz bardziej na allegro bo oplaty sa wysoki. A ceny na allegro juz nie sa najnizsze, bo w wielu przypadkach znacznie wyzsze niz w sklepach

oznacz moderatorów
jahro1
#7 Wielbiciel#

Masz jakieś szczegóły dot. tej nowej platformy? 🙂

oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

Comarch szykuje nowa platforme **piiii**- wiec zobaczymy jak to bedzie. Czy uda im sie wejsc na rynek

oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

skasowal8i post. Nowa platforma **piiip** ma wejsc. 
Allegro kasuj3e posty 0- hahahahahaha

oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

hahahahah i w dodatku zakrywaja informacje - no no, kontrola pelna geba. Coraz gorzej z tym portalem. Nie dosc ze coraz wieksze ceny, to zaczyna sie proces kontroli informacji

oznacz moderatorów
mart15512
#7 Wielbiciel#

Szczerze mówiąc mam liczna rodzinę,, i właściwie korzystamy prawie od początku, więc allegro mocno się nie wzbogaci bo w tej sytuacji 1 lub os 2 wykupią smarta, i będziemy zamawiać przez te osoby, szkoda że wypędzi liście shoope, bo byla konkurencja a teraz nie ma

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mart15512  Szkoda, allegro pisało że w zamian coś zaproponują, ciekawe co ? , Już z samym Smartem w listopadzie wykiwali kupujących.😡

oznacz moderatorów
prezio_boss
#7 Wielbiciel#

zaproponowali - 10 pln znizki dla czlownkow rodziny ;););)

 

oznacz moderatorów
mart15512
#7 Wielbiciel#

To prawda, a z tego co czytam to wiele osób zapłaciło i nie będzie mogło skorzystać dla 1 ego użytkownika to może nie wiele albo wiele, ale globalnie jeśli wyłącza wcześniej niż wykupiony pakiet widniej na plaformie to powinno się z tym coś zrobić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zablokowali wcześniejsze zapłacenie ciągłości Smarta, tak wykorzystali to, wstyd.

oznacz moderatorów
indiglo82
#8 Zapaleniec#

na swoim koncie widzę "Allegro Smart! opłacony do 2 września 2023" - czyli znajomi/rodzina będą mogli używać mojego SMARTa do tej daty?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@indiglo82 nie widzę, abyś udostępnił Smart w ramach Allegro Family, czy możesz podać loginy osób, których masz w Smart Family?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
indiglo82
#8 Zapaleniec#

nie mogę, znam tylko adresy email
działa family, sprawdz dokladniej, zreszta to nie ma zanczenia jakie maja loginy, pytanie zadałem konkretne

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@indiglo82 dopóki jako organizator rodziny nie kupisz Smart! z nowym regulaminem, to osoby, którym go udostępniasz będą mogły korzystać ze Smart! do końca trwania Twojej subskrypcji.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów