anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nalicza mi przesyłkę mimo tego, że mam smarta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
monis921111
#8 Zapaleniec#

Witam, dlaczego nalicza mi za przesyłkę skoro spełniam wszystkie wymagania? Mam allegro smart, wartość zakupów przekracza 60 zł, zakupy zrobiłam u jednego sprzedawcy? Nigdy nie miałam z tym problemu. O co chodzi ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Różne metody dostawy wybierasz, ale przeczytaj sobie jak kupować ze Smartem: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@monis921111 może sprzedawca nie ma smarta albo wybierasz metodę dostawy która nie jest smart?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@monis921111 Sprzedawca udostępnia Smart? Są również produkty które Smart nie podlegają np. zakupy z aptek.

oznacz moderatorów
monis921111
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca ma opcje "smarta". Przy pierwszym "zakupie" (towar za ok 25 zl) -  koszt przesyłki wyniósł 45 zł! Tak, od ładnych paru lat korzystam z Allegro, do dzisiaj wszystko było w porządku. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@monis921111 musi mieć przy każdym zakupie smarta i minimalną kwotę zamówienia 45zł paczkomat 60zł kurier do tego. W przypadku zakupu łącznego od różnych sprzedawców musi być jeszcze ta sama metoda dostawy

oznacz moderatorów
monis921111
#8 Zapaleniec#

Wiem jak to działa, ponieważ od ładnych paru lat korzystam z Allegro i jestem na bieżąco. Spełniłam wszystkie wymogi, jestem w tym obeznana. Dlatego nie rozumiem o co chodzi. Za przesyłki płaciłam normalnie jak nie było smarta, ale to było jakieś 15-20 zł a nie 45. A teraz mam za darmo ale tylko odbiór osobisty w punkcie dpd i gdzieś tam jeszcze a za kuriera i paczkomat mam teraz płacić normalną stawkę. 😉

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

A pokaż link do ofert które chcesz zakupić.

oznacz moderatorów
monis921111
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
monis921111
#8 Zapaleniec#

Dobra, już wpadlam o co chodzi. Nie miałam opcji wyboru paczkomatu więc paczka musi być wysłana kurierem a bez przesyłki koszt zamówienia to 64.90. 😅 musiałam domówić jedna rzecz żeby było powyżej 65 zł. Teraz jest ok 😉

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@monis921111 Zamówienie składasz u jednego sprzedawcy?

oznacz moderatorów