anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę skorzystać z metody dostawy udostępnionej przez Sprzedającego?

more_poland
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wybrać formy dostawy Kurier DPD (SMART), mimo wykupionego SMART-a i mimo, że Sprzedający udostępnił tę metodę. Podobno Allegro prowadzi jakieś testy i potrwają one 5 tygodni, a ja jestem jednym ze szczęśliwców, którzy są w gronie testowanych. Ja chcę skorzystać z tego, co gwarantowało mi Allegro, wyłudzając opłatę SMART i głęboko mam testy Allegro, które ograniczają moje uprawnienia, za które zapłaciłem.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

☹️To powoli robi się "bagno".😒

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W sumie to ja się dziwię, że ludzie co to mają wypowiedzeń smarta jeszcze nie napisali + zgłoszeń gdzie trzeba. Opłacona usługa w tej formie nie nadaje się do użytku. Klient ma prawo wybrać formę dostawy i przede wszystkim ma prawo być o niej poinformowany przed zakupem. Wciskanie na siłę bez wiedzy i zgody ona czy tam gdzie one nie obsługuje poczty nie spełnia tych podstawowych warunków. A przy tych cenach, które w związku ze smartem zawitały na serwerach to pracownik allegro w ciągu 2h od zakupu osobiście powinien być z zamówieniem w domu klienta i z bombonierką w gratisie (od allegro nie sprzedawcy). W końcu do wklejania gotowych formułek w odpowiedziach supportu wystarczą boty to trochę ruchu im nie zaszkodzi... xD

oznacz moderatorów