anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego pobrali mi za przesyłkę jeśli mam aktywny SMART. CENA TOWARU POWYZEJ 100zł

wika6608
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzisiaj zrobiłam zakupy na Allegro  za kwotę powyżej 100zł. policzyło mi za paczkomat choć mam jeszcze aktywny SMART. Nierozumiem

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Widocznie sprzedawca nie miał smarta. Kłania się nieczytanie regulaminu przed zakupem usługi. Cena dostawy była widoczna przed zakupem. Mogłeś poszukać innej oferty. Sprzedawcy sprzedający bez smart mają zwykle niższe ceny (nie płacą dziwnych dopłat) i towary "nie macane" przy ciągłych zwrotach. także większego powodu do narzekań nie ma.  Mógł po prostu stracić gwiazdki w wyniku nie zadowolenia klienta, teraz jedna gwiazdka mniej potrafi załatwić smarta małej firmie. A jedna gwiazdkę mniej można czasem dostać i bez powodu, bo klient się pomylił albo daje tak wszystkim co wysłali bez bonusu....

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgadzam się w 100% , smart to tylko "ozdoba" która ma uśpić czujność . Klienci sami bez zastanowienia dają mniej gwiazdek a potem się dziwią czemu system nalicza koszt wysyłki . Sam kiedyś miałem takiego kwiatka co dał mi po 3 gwiazdki a jak spytałem dlaczego to powiedział że wszystkim tak daje co nie mają smarta.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@wika6608 a ten transport był allegro paczkomat InPost?

oznacz moderatorów