anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do czego potrzebny mi SMART?

Client:41668709
#7 Wielbiciel#

Od razu odpowiem: Do niczego!

Zarejestrowałem się do Allegro Smart na okres próbny i miałem (teoretycznie) bezpłatną dostwę pięciu zamówień o wartości powyżj 40 zł w okresie trzech miesięcy.

Tymczasem zamawiając Programator czasowy Maclean MCE09 w cenie 38,36 zł okazalo się, że nie mogę zamówić pięciu sztuk, jak zamierzałem, a jedynie jedną sztukę!

Tym samym nie mieszczę się w limicie i pięć sztuk z piecioma dostawami pochłonie całkiem sporą sumę!

Jest to jawne oszustwo i ten cały smart jest mi potrzebny jak świni siodło.

W rezultacie zakupiłem w zupełnie innym sklepie pięć sztuk tego samego towaru po znacznie niższej cenie i płacąc za jedną dostawę.

To chyba chodzi o to, że to Allegro jest Smart, a ja mam być tylko frajerem do płacenia.

Dziękuję za współpracę!

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41668709 Z Twojego opisu wynika, że wybrałeś jedną, konkretną ofertę, a tymczasem ze wszystkich dostępnych ofert tutaj, mogłeś wybrać inną, gdzie sprzedający oferuje więcej niż 1 szt. tego przedmiotu, a dostawa jest realizowana w programie Smart. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wszystko dlatego że aktywowałeś a nie przeczytałeś zasad, Polacy tak mają najpierw podpisują później grzebią a na końcu czytają instrukcję, poczytaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

Client:41668709
#7 Wielbiciel#

Nic tam nie ma o naciąganiu klientów na zakup każdej sztuki oddzielnie, co wyklucza skorzystanie z oferty Smart.

Jeśli nie wierzysz to sam poczytaj najpierw.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:41668709 To właśnie o to chodzi ,żeby ci się wydawało że w smarcie taka darmocha ci się opłaca . Tobie ma się wydawać że zaoszczędziłeś ,sprzedawca podnosi ceny towaru ,bo dokłada do wysyłki a wyższa cena i i więcej zysku z prowizji . 

oznacz moderatorów