anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostawa smart do automatu dpd pickup

MAMY ROZWIĄZANIE!
kamillimak_
#8 Zapaleniec#

Zastanawia mnie fakt dlaczego przy zakupie nie mogę od razu wybrać dostawy do automatu paczkowego dpd pickup? Mam do dyspozycji tylko kurier DPD na adres. Później mogę co prawda przekierować paczkę przez stronę dpd - ale bywają wtedy czasami opóźnienia przy dostawie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kamillimak_ za przekierowanie jakie wykonujesz DPD kasuje nadawcę ... teraz już wiesz .

oznacz moderatorów
kamillimak_
#8 Zapaleniec#

dlatego ponownie pytanie dlaczego w formach dostawy nie mogę od razu wybrać dostawy do automatu DPD picup?

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@kamillimak_ ponieważ sprzedawca nie udostępnia takiej formy dostawy w swoich ofertach. A dlaczego tak jest to już musisz zapytać sprzedawcę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W ofercie masz Metody dostawy i takie możesz tylko wybrać.

oznacz moderatorów
kamillimak_
#8 Zapaleniec#

Ja rozumiem, ale uważam, że skoro sprzedawca udostępnia opcję kurier dpd dostawa na adres, to od razu powinna być dostępna opcja dostawy do automatu dpd pickup - dla mnie logiczne...dla Allegro nie...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Metody dostawy ustawia sprzedajacy a Allegro niektóre narzuca.😁

oznacz moderatorów
kamillimak_
#8 Zapaleniec#

dlatego dpd pickup powinna być "narzucona" przy wyborze kurier dpd dostawa na adres.... 🙂

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@kamillimak_ przede wszystkim obie metody dostawy różnią się gabarytem paczek. To nie jest to samo i absolutnie nie powinno być "narzucone". Kolejna metoda dostawy z cennikach sprzedawcy to dodatkowe zajęcie dla magazynierów którzy muszą zwracać uwagę na wymiary paczek przy pakowaniu i odpowiednie sortowanie przesyłek oraz sporo poświęconego czasu na dopasowanie metod dostawy do asortymentu który się ma w ofercie.

oznacz moderatorów