anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, pytanie dotyczy Allegro smart Family. Moje konto smart jest ważne do 2 kwietnia 2024 a

wercia_c
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, pytanie dotyczy Allegro smart Family. Moje konto smart jest ważne do 2 kwietnia 2024 a mama, która jest w mojej rodzinie smart nie ma darmowych dostaw. Niby wygasły 3 lipca 2023. Dlaczego tak jest ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@wercia_c jak byście nie kupowali za minimum smarta to pewnie by zostało a tak koszty przerosły i zrezygnowali, teraz mama musi se sama wykupić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

genek1
#7 Wielbiciel#

To dobre pytanie. Ja też chciałbym wiedzieć czy kto mnie wywalił ze Smart Family. Dawca Czy allegro?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@genek1 allegro zrezygnowało z rozdawania, teraz trzeba se samemu kupić smarka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wercia_c @genek1 W programie Allegro Family nie będzie już możliwości dzielenia się Smartem z innymi użytkownikami. 

Jeśli wykupiliście subskrypcję Allegro Smart! przed 21.11.2022 (godz. 9:00), to możecie dzielić się Smartem do końca trwania okresu Smarta. 

Jeśli wykupiliście subskrypcję Allegro Smart! po 21.11.2022 (godz. 9:00), to od 30 czerwca nie ma już możliwości udostępniania Smarta w ramach programu Dziel Allegro Smart! z bliskimi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów