anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę strefę uczestnika loterii

dorist1
#1 Nowicjusz#

Gdzie mogę znaleźć strefę uczestnika żeby sprawdzić wyniki losowania w loterii allegro smart?

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

kostas11
#21 Demiurg#

@Goompie a nie brałeś przy zakupie faktury ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Goompie Nie spełniasz warunków loterii!

oznacz moderatorów

Goompie
#7 Wielbiciel#

@milka1234567890 Ponieważ?

oznacz moderatorów

malenstwoje
#1 Nowicjusz#

Pod podanym linkiem widzę ile mam losów, ale zero info o tym czy zdobyłam nagrodę natychmiastową, więc jak to działa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na kompie widać jak się rozwinie zakładkę czy wygrałeś czy nie.

oznacz moderatorów

Trausia
#7 Wielbiciel#

Nie ma nic, żadnej zakładki. Gdzieś mi wyskoczyło powiadomie przy poprzednim zakupie, wyraziłam zgodę, zasady są, ale gdzie w to wejść? To czarna magia. Poprzednio też tak czegoś szukałam. Ukrywanie to chyba wasza specjalność 🤔

oznacz moderatorów

Miszczak97
#2 Obserwator#

Dlaczego do tej pory nie została nigdzie ujawniona lista zwycięzców loterii?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Miszczak97 Organizatorem Loterii i administratorem danych osobowych jest NAV agency sp. z o.o., dlatego zachęcam do kontaktu z przedstawicielami firmy: 


adres e-mail: help@navagency.com

numer tel.: 666 667 246 (infolinia otwarta od pon. - pt., w godzinach 9-17).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

wygrani dostaną maila.Lista Laureatów Nagród Głównych i Nagród Tygodniowych w Loterii będzie publikowana w formie imienia, pierwszej litery nazwiska i miejscowości zamieszkania Laureata najpóźniej 15.01.2024 r. na www.navagency.com.konkursy

oznacz moderatorów

_Robbie_
#7 Wielbiciel#

To jest serio niejasne, ponieważ jednocześnie w FAQ jest napisane "Nagrody natychmiastowe przydzielane są… natychmiastowo. 🙂 Kiedy tylko zrobisz zakup ze Smart! od jednego sprzedającego za minimum 100 zł lub wykupisz Allegro Smart! na 12 miesięcy, sprawdzimy, czy Twój zakup wygrywa nagrodę. " - gdzie zatem mogę NATYCHMIAST sprawdzić, czy wygrałem? Jak nie mam nic poza "Zdobyte losy 4 ze 100", to oznacza to, że nic nie wygrałem z tych 4 losów jeśli chodzi o nagrody natychmiastowe?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_Robbie_ zgodnie z Regulaminem loterii:

  1. Informacja o przyznaniu Nagrody Natychmiastowej (lub jej braku) wyświetlana jest w serwisie allegro.pl, bezpośrednio po dokonaniu czynności, która uprawnia do otrzymania szansy na Nagrodę Natychmiastową, tj:

    a. na “thank you page” transakcji (czyli stronie z potwierdzeniem zakupu) - w przypadku osób, które wcześniej dokonały Zgłoszenia

    b. na stronie z podziękowaniem za dokonanie Zgłoszenia - w przypadku osób, które w okresie po 02.10.2023 r. dokonywały już transakcji spełniających kryteria Zakupu Promocyjnego, Zakupu Premiowanego lub Zakupu Smart! [...]

  2. Uczestnicy, którzy wygrają Nagrodę Natychmiastową, zostaną o tym fakcie powiadomieni każdorazowo, natychmiast, również e-mailowo, na adres e-mail podany przez nich przy rejestracji konta w serwisie Allegro

Czyli jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail, ani informacji o nagrodzie natychmiastowej oznacza, to, że jej nie wygrałeś. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gollumik8
#7 Wielbiciel#

Jeśli otrzymałam 4 losy, a nie wygrałam nagrody natychmiastowej, to te losy nadal biorą udział w losowaniu w grudniu?

oznacz moderatorów

Gollumik8
#7 Wielbiciel#

@la_nikaczy mogłabyś odpowiedzieć na powyższe? 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gollumik8 przepraszam, że czekałaś na odpowiedź. Tak, nawet jeśli nie otrzymasz nagrody natychmiastowej to Twoje zdobyte losy dalej będą brały udział w loterii i w losowaniu 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gollumik8
#7 Wielbiciel#

@la_nika Dziękuję bardzo za odpowiedź 😄

oznacz moderatorów