anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej,czy jak zamówię prod.w smart za min.40zł od 1 sprzedającego to nie płacę za dos.za całe zamó-ie?

Client:85569914
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:85569914 Hej, nie opłacisz, ale wybierz metodę dostawy ze znaczkiem Smart.

oznacz moderatorów

Client:85569914
#2 Obserwator#

Dzięki

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Serio, tak trudno napisać bez skrótów? Ty być może zaoszczędzisz dwie sekundy, czytający zaś straci minutę, usiłując dojść o co Ci chodzi. A odpowiedź brzmi następująco: Jeśli sprzedający udostępnia smart, oraz jeśli spełnisz stosowne warunki - owszem. Wtedy przesyłka będzie gratis. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:85569914
#2 Obserwator#

Pisałam skrótami ponieważ mam tu ograniczoną liczbę znaków do wykorzystania.Dziękuję za odp.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:85569914 ograniczoną ilość znaków masz tytule , dalej masz miejsce na treść .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:85569914 W tytule postu masz ograniczoną ilość znaków, ale poniżej możesz wpisać treść i dokładnie przedstawić problem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:85569914 to trochę skąplikowane , ale możesz sprawdzić wrzucając wszystkie produkty do koszyka . Jeśli pod wartością za produkty nie będzie dopisku ,, + dostawa ,, skorzystasz z darmowego transportu .

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@mdrogeria (OM) 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:85569914
#2 Obserwator#

Ale mi się oberwało 😉 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Po spełnieniu warunków, tak. Jeśli wybierzesz punkt odbioru, a produkty które wkładasz do koszyka są oznaczone SMART, wartość kosztów przesyłki nie przekroczy 40 zł. i wiele innych zmiennych. Najprościej jest sprawdzić wkładając produkty do koszyka i przejść do podsumowania wybierając formę dostawy i płatności - wówczas okaże się czy naliczy ci na dostawę, czy nie - żeby to sprawdzić musisz mieć wykupioną usługę smart na swoim koncie.

oznacz moderatorów

Client:85569914
#2 Obserwator#

Dziękuję za podpowiedź 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

niezamaco😁

oznacz moderatorów