anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupić smarta na cały rok lub wrócić w ostateczności do tej miesięcznej opłaty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kitanya89
#8 Zapaleniec#

Chciałam zmienić opłatę smarta z comiesięcznej na roczną, zrobiłam wszystko tak jak pisało w instrukcji. Jutro (25.01) kończy mi się smart i nie moge kupic żadnej formy przedłużenia nie ma zadnego odnośnika do zakupu tylko pokazuje ze jutro sie kończy i tyle. Jak kupić smarta na cały rok lub wrócić w ostateczności do tej miesięcznej opłaty?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kitanya89 Płatności za Smarta możesz dokonać przez tę stronę.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Kitanya89
#8 Zapaleniec#

Niestety strona się nie otwiera pisze że wystąpił problem.

oznacz moderatorów
Kitanya89
#8 Zapaleniec#

Ok sprawdzę. Korzystam z aplikacji i wcześniej też kupowałam smarta przez aplikacje i było ok. Próbowałam wylogować sie i zalogować ponownie ale nie podziałało. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kitanya89 Spróbuj otworzyć stronę, którą podesłała wyżej Ola, w przeglądarce. Powinno zadziałać. Jeśli tak się nie stanie, prześlij zrzut ekranu z widokiem okna, które widzisz.

Sprawdź też czy korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kitanya89
#8 Zapaleniec#

Udało się opłacić jak zalogowałam się na konto Allegro na przeglądarce Internet. W chromie i aplikacji Allegro niestety nie otwiera się już możliwość zapłaty. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A  nadszedł czas na zakup, lepiej kupić 14dni po zakończeniu i tak jest Smart te 14dni aktywny a masz za darmo przez ten czas.

oznacz moderatorów