anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić inną kartę dla płatności automatycznych za allegro smart gdy usługa jest aktywna

Gacek56
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam 2 karty płatnicze powiązane z allegro. Chciałem zmienić by automatyczna opłata za allegro smart była teraz realizowana z drugiej. Usunąłem powiązanie z pierwszą i teraz szukam po ustawieniach. Gdzie się ustawia powiązanie karty dla płatności automatycznych za allegro smart. Może jest jeszcze inaczej uszyta logika portalu i dopiero przy następnej płatności poinformuje, że nie mam powiązania i będzie mnie pytać i prosić o powiazanie z jakąś formą płatności.

Proszę o wsparcie.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gacek56 Cześć. 🙂 Kiedy płacisz za subskrypcję Allegro Smart!, to masz do wyboru kartę, z której zostanie pobrana płatność (jeżeli masz ich przypisanych kilka na swoim koncie). 

System zawsze będzie pobierać środki z tej karty, z której pierwszej zapłaciłeś za usługę. Jeśli chcesz zmienić kartę, to musisz odpiąć wszystkie karty i przypisać jeszcze raz. Pojawi Ci się opcja przypisania do automatycznej wpłaty: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów