anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

khfgkyt9678 89678 jfgdghtr Chiny, to adres paczki którą chce zwrócić, dostalem kod zwrotu ZJQR/2023

aikon43
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aikon43 jak możemy Ci pomóc? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aikon43
#7 Wielbiciel#

Chcę zwrócić paczkę ktra przyszła do mnie z Chin, napisałem , że chcę wysłac zwrot zae mam jak rozmawiac, jestem bez ko pośrednictwem Alegro, ale nie mogę wpisać w paczkomacie tego kodu zwrotnego, a z alegro nie mam kotaktu. Proszę jezeli to mozliwe o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aikon43 Cześć 🙂 ZJQR/2023 to nie jest kod zwrotu, tylko numer zwrotu. Nie zwrócisz za jego pomocą paczki.

Zamówienie 8da53100-8af8-11ee-b890-518c5b011ee0 przyszło do Ciebie z Chin i nie było w ramach Smart (opłaciłeś nawet dostawę).

Niestety, ale dla zamówień nie w ramach Smart nie przysługuje Ci darmowa dostawa. W przypadku takiego zwrotu obowiązuje Cię wysyłka własna. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Mówiąc po ludzku najtaniej odesłać pocztą polską do Chin zapłacisz za wysyłkę 60pln minimum

oznacz moderatorów

aikon43
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Chcę zwrócić paczkę ktra przyszła do mnie z Chin, napisałem , że chcę wysłac zwrot zae mam jak rozmawiac, jestem bez ko pośrednictwem Alegro, ale nie mogę wpisać w paczkomacie tego kodu zwrotnego, a z alegro nie mam kotaktu. Proszę jezeli to mozliwe o pomoc

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zakup z Chin nie był dobrym pomysłem . Teraz musisz na własny koszt odesłać a ten może być nawet wyższy niż wartość tego zakupu . Allegro nie ma jak Ci pomóc ,choć jak już nie raz tu pisaliśmy "chińszczyzna" powinna mieć oddzielna podkategorie choćby na problemy ze zwrotami .

oznacz moderatorów