anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mimo usługi smart wyświetla się suma do zapłaty wraz z dostawą.zostały mi jeszcze 4 darmowe dostawy.

Client:104184957
#1 Nowicjusz#

anulowałam zakup towaru po tym jak suma do zapłaty zawierała płatność za dostawę pomimo usługi smart.pozostały 4 dostawy darmowe,nie wiem gdzie szukac problemu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Oferta jak i również forma dostawy musi być oznaczona ikoną .. smart ,, , suma kosztów wysyłki nie może przekroczyć 40zł . Podaj link do oferty .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104184957 Na aukcji musi być znaczek Smart i przy wybranej metodzie dostawy w tej aukcji musi być znaczek Smart. Jeśli go nie ma, dostawa będzie płatna. Jest więcej warunków; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104184957 Cześć. Cena za towar z Twojego anulowanego zamówienia wynosiła 13,70 zł - aby zakup miał darmową dostawę w ramach Allegro Smart! cena produktu/produktów od jednego sprzedającego musi wynosić minimum 40 złotych 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104184957  znów duża czcionka w reklamie zachęcająca do skorzystania z czegoś zasłoniła warunki napisane małym druczkiem 😀

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystko masz za darmo nawet mając Smarta, chociaż są wybrańcy co mają od 1 zł. Ale szukaj zmacza Smart i odpowiedniej metody wysyłki.

oznacz moderatorów