anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jest to pytanie, a raczej stwierdzenie jak sprzedawcy traktują kupno z programem SMART.

Client:42929526
#7 Wielbiciel#

Chciałabym przedstawić swoje spostrzeżenie odnośnie kupna z programem SMART. Mimo opłacania rocznej stawki z a te usługę, sprzedawcy dokonują manipulacji, że koszty nabycia towaru / produktu i tak płaci kupujący. Wczoraj miałam jasny dowód na to jak to się odbywa. Z  produktu, który nabyłam zapomniano zdjąć cenę jaka obowiązywała u sprzedawcy 50, zł. a na allegro ten produkt został wystawiony za kwotę 59,zł. Kupując z SMART zapłaciłam z programem 59,zł.  Rozumię,  że sprzedawca musi produkt zapakować, wysłać itp. Ale niech to będzie przedstawione rzetelnie w ofercie a nie pokrętnie, że mam ulgę kupując z programem SMART. Takie poczynania nie zachęcają do kupna, gdzie naiwni kupujący stwierdzają, że jest taniej. 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Client:42929526
#7 Wielbiciel#

Teraz już Chiny produkują prawie wszystko i dla wszystkich. Renomowane firmy zlecaja produkcję i wyrób Chinom. A potem " tzw. nadsawki cenowe" są krocie większe. {Pokretne to wszystko. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42929526  jest pewien haczyk i inne wyliczenia, jak kupisz ten sam towar w PL to masz w nim zawarte cło vat opłaty CE badania dopuszczające do sprzedaży opłaty importowe itp. dlatego towar z Chin bezpośrednio jest tańszy ale i też w razie co masz więcej kłopotu ze zwrotem czy reklamacją 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów