anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy a zwrot wykorzystanych w tym zakupie monet

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcuss16
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem produkt i w ramach zakupu obniżyłem cenę poprzez wykorzystanie posiadanych monet. Później w przysługującym terminie 14 dni odstąpiłem od umowy bez podawania przyczyny i odesłałem zakupiony produkt. Wiem, że pieniądze sprzedawca zwróci mi na konto, a monety mają wrócić w postaci kuponu. Czy dostanę informację, że otrzymałem kupon w kwocie 20 złotych do wykorzystania w ciągu 14 dni od teraz, czy też sam się mam domyślać, kiedy kupon wróci zamiast monet? Pytam, bo nie codziennie zaglądam na allegro, a nie chciałbym aby mi te 20 złotych przepadło:)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Tak wrócą tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony jakby z jakiegoś powodu nie wróciły możesz upomnieć się tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
marcuss16
#9 Pomysłodawca#

Dzięki

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@marcuss16 Kupon powinien wrócić do zakładki Kupony w ciągu 24 godzin od zwrotu wpłaty przez sprzedającego. Sprzedający powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania powiadomienia o Twojej rezygnacji. Gdy wpłatę zwróci, otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro. 

oznacz moderatorów
marcuss16
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz 14 dni ale możesz zamienić na monety po kontakcie z Allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcuss16 jasna sprawa. Jeżeli masz na myśli zamówienie nr. 2cf70971-7220-11ec-a5c2-07f66c256f45 to sprzedający zwrócił już środki, a kupon jest gotowy do wykorzystania. 
Zobaczysz go tutaj, oraz na formularzu płatności i dostawy w części "Twoje zniżki" po wybraniu płatności z góry. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marcuss16
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, czyli jak otrzymałem smsa w piątek o zwrocie środków, to od piątku już kupon czeka na wykorzystanie i upływają dni jego ważności?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marcuss16 w zakładce kupony powinna być podana dokładna data do kiedy kupon jest ważny. Sprawdziłam i ten o którym pisaliśmy jest ważny do 28 stycznia 2022 roku 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów