anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta Smart!

larw1
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry!

Chciałbym odnowić ofertę smart, dostałem mailem zniżkę 20 zł. Jednak gdy wchodze na swoje konto, mogę odnowić jedynie smart student, bez tej znizki, nie wyswietla mi się wogóle oferta zwykłego smarta?

Coś źle robię?

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne dlatego że jeszcze nie minęło 14dni od czasu zakończenia Smart student-okres wypowiedzenia.

oznacz moderatorów

larw1
#1 Nowicjusz#

To chyba nie to: 

30 września 2021

Twój Smart! Student wygasł

 

Później korzystałem z rodzinnego. To jak wiadomo sie skonczylo. I teraz akurat potrzebuje, a dodatkowo mail ze znizka przyszedl, ale niestety ni jak nie mogę tego wykupic...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

w razie czego zapytaj o powód: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów

larw1
#1 Nowicjusz#

Ale ja tego maila tez dostalem. Wiem ze nie ma juz dzielenia rodzinnego Smarta. Dlatego chciałe wykupić sobie sam, ale nie mam możliwosci, bo wyswietla mi sie tylko mozliwosc kupna studenta...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów