anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opóźnienie dostaw

Client:39183524
#7 Wielbiciel#

Ostatnio wszystkie moje zakupy są opóźnione. Czy to ja mam takiego pecha, czy to zachęta do wykupienia pakietu smart?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39183524 Opóźnienie dostaw to wina sprzedawców. Smart nie ma nic wspólnego z terminami dostawy.

oznacz moderatorów

rumo_2010
#1 Nowicjusz#

 W moim przypadku sprzedawcy sa bez winy towar wyslany w terminie przesylka  w nocy dociera do centrali w mojej miejscowosci kurier odbiera ja rano ok.7:30 w celu umieszczenia jej w wybranym przezemnie paczkomacie i tu zaczyna sie: okolo godz.14 w aplikacji widze ze paczka zostanie umieszczona w jakims punkcie z dala od mojego paczkomatu oczywiscie bez mojej zgody. O 16:30 dostaje wiadomosc ze paczka zostala umieszczona w jakims punkcie magazynowania przesylek i moge ja tam odebrac punkt oddalony o kilka kilometrow od mojego paczkomatu ktory wskazalem malo tego punkt czynny od 10-18 od poniedzialku do piatku soboty i niedziele zamkniete !!! Moim zdaniem kurierowi nie chce sie jezdzic ponownie do wybranego paczkomatu by umiescic paczke jak zwolni sie miejsce tylko wygodniej jest pozostawic ja w takim punkcie. Kiedys w przypadku braku miejsca w moim paczkomacie przesylka byla zostawiana w najblizszym paczkomacie ,a jest ich kilka w obrebie 500 metrow !! I tak przesylka zamiast trafic do mnie nastepnego dnia po zakupie trafia do mnie dopiero po kilku dniach jak wreszczie laskawy kurier umieszcza ja tam gdzie powinna byc umieszczona od samego poczatku !!! Dostawe wybieralem w paczkomacie bym mogl ja odebrac w dogodnych godzinach ktore mi pasuja ,a nie tylko od 10 do 18 z pominieciem sob-niedz. To juz jest druga taka sytuacjapod rzad.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

rumo_2010 tak się dzieje jeśli zabraknie miejsca w wybranym przez Ciebie paczkomacie , nic nie zrobisz z maszyną nie pogadasz .

Tak , przesyłki ze smartem realizowane są przez Inpost priorytetowo .

oznacz moderatorów

rumo_2010
#1 Nowicjusz#

Mam smarta wiec jak tak wyglada piorytet to ja dziekuje !!! Paczka dwa dni temu wydana kurierowi i gdzies sobie lezy .....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

rumo_2010 masz prawo odstąpić od umowy ze względu na przekroczenie terminu dostawy , ale czy o to chodzi . 

Powtarzam ,,z maszyną nie pogadasz,, pogadaj z innymi kupującymi z Twojej miejcowości ,aby wybierali inny niż Ty paczkomat , Ty również możesz wybrać inny lub inną formę dostawy . Tak się dzieje szczególnie w nasileniu ruchu przesylek jaki aktualnie mamy .

oznacz moderatorów

rumo_2010
#1 Nowicjusz#

Tak wiem  mam prawo odstapic od umowy ale przeciez sprzedajacy tu nie zawinil  i nie ma wplywu na dostawce to allegro powinno wymagac rzetelnosci oraz terminowosci od firm kurierskich bo to oni maja podpisane z nimi umowy ...

oznacz moderatorów