anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za dzielenie Allegro Smart! w ramach Allegro Family przez kolejny rok

MAMY ROZWIĄZANIE!
k_l_m_n
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj przedłużałem Allegro Smart na kolejny rok za 49 PLN, a jako że dzielę Smart z członkiem rodziny w ramach Allegro Family, liczyłem na to, że nadal będę mógł to robić w ramach powyższej opłaty. Tymczasem ekran wyświetlił mi taki oto z zaskoczenia komunikat jak poniżej. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki o takiej opłacie za kolejny rok - czy ktoś byłby w stanie podzielić się linkiem do regulaminu lub cennika, gdzie ta opłata występuje? Na stronach pomocy Allegro znalazłem nawet takie FAQ: "Czy Allegro Family wiąże się z dodatkowymi opłatami?" i odpowiedź "Nie, z Allegro Family skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat." (https://allegro.pl/zobacz/allegro-family?bi_m=smartlp#czy-allegro-family-wiaza-sie-z-dodatkowymi-opl...)

No więc - jak to jest, Allegro Family i dzielenie się Smartem jest darmowe czy nie?

k_l_m_n_0-1657735109851.png

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Jak głowa rodziny możesz się podzielić bez dodatkowych opląt. Obrazek jest dla nas nie widoczny.

oznacz moderatorów
k_l_m_n
#7 Wielbiciel#

Jeśli obrazek, który wkleiłem jest niewidoczny to już opisuję co na nim jest:

"Kolejny rok dzielenia się z bliskimi darmowymi dostawami i zwrotami jest płatny.
20,00 zł / za 12 miesięcy

Opłata cykliczna przy odnowieniu rocznej usługi Smart!"

a pod tym przyciski: [DZIEL SMART! ZA 20 ZŁ] oraz [NIE TERAZ]

Ja dla mnie jasno i wyraźnie mowa tu o tym, że mam zapłacić dodatkowo te 20 zł aby móc dzielić Smarta - i to jest coś co mnie zaskoczyło, bo nigdzie o tym żadnej informacji nie znalazłem do tej pory.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pierwsze słyszę nigdy niczego tu na forum takiego nie czytałem, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@k_l_m_n Cześć. 🙂 To jest tylko test. Po tym jak klikniesz w [Podziel się Smart z bliskimi] lub [Nie teraz] wyświetlamy Ci informację o tym, że wziąłeś udział w teście, a Allegro Family jest bezpłatne. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
k_l_m_n
#7 Wielbiciel#

Ok, rzeczywiście. Problem w tym, że test nie zachęcił mnie do kliknięcia na żaden z przycisków, a jedynie podniósł niepotrzebnie ciśnienie więc hmm... powiedzmy, że średnio się uśmiałem 🙂  Ale dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@k_l_m_n Oczywiście rozumiem, chociaż to również jest dla nas cenna informacja. 🙂 Dzięki 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów