anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłaty usługa smart

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry

Zapłaciłem i aktywowałem USŁUGĘ SMART na 12 miesięcy ale wyskoczyła mi taka informacja - dotycząca tej usługi - Z tej karty automatycznie pobierzemy opłatę za kolejne 12 miesięcy darmowych dostaw.

Skoro już zapłaciłem za usługę 59,90 zł to dlaczego mam jeszcze płacić dodatkowo za tą usługę co miesiąc, i jaka to będzie suma pobierana mi z konta, jeżeli będzie to suma co miesiąc pobierana mi z konta w wysokości 59,90 zł to jest to niekorzystne dla KUPUJĄCEGO .

Proszę pilnie o odpowiedz od Pracowników Allegro

Alan_700

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Alan_700 nie co miesiąc tylko za rok pobiorą Ci kolejną opłatę za 12 miesięcy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Proszę pilnie o odpowiedz od Pracowników Allegro  gratuluje awansu,😁

oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedz w sprawie SMART, jestem chyba przewrażliwiony, bo w Polsce to tylko podwyżki i podwyżki, a większość ludzi ma płace ''wschodnie'' a ceny w sklepach ''zachodnie '' 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Alan_700 jak będzie podwyżka przed pobraniem kolejnej opłaty to będziesz musiał zatwierdzić regulamin i zmiany, sami nie pobiorą więcej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Alan_700 Nie będą brali Ci co m-c jak masz wykupiony to masz tam widoczny czas aktywnego Smarta, sprawdź:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart

oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedz w sprawie SMART, jestem chyba przewrażliwiony, bo w Polsce to tylko podwyżki i podwyżki, a większość ludzi ma płace ''wschodnie'' a ceny w sklepach ''zachodnie '' 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Alan_700 Jak się ma podpięta kartę płatniczą to czasem wychodzą "kwiatki" więc Ci się nie dziwię.🤗

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Opłaciłeś usługę Smart kartą, dlatego co roku będzie się ona odnawiać. 🙂 Oczywiście możesz zrezygnować wcześniej z usługi, jeśli nie będziesz chciał już z niej korzystać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Tak już wiem o co chodzi, czyli mam opłacone na 12 miesięcy, a potem jak mi termin przejdzie to się automatycznie odnawia, ta suma 59 zł, no zobaczymy jak to będzie bo jak państwo w ciągu roku podwyższą opłatę za usługę SMART np na 12 miesięcy przykladowo strzelam 90 lub 100 zł, bo Polska to chory kraj i ceny idą w górą-takich mamy Rządzących-SEJM, a zarobki mamy 3-4 krotnie mniejsze od przeciętnego zachodnio-europejczyka, nie wspomne o USA, KANADA, AUSTRALIA, NOWA ZELANDIA, gdzie Kanadyjczyk zarabia najmniej 3000 dol na ręke netto a nowy LAPEK KOMP taki standartowy model kosztuje 300-500 dolarów stać go stać, a w Polsce zarabiasz netto (większość Polaków) 3.000 na ręke i Laptop i to nie tak wysokiej klasy kosztuje 2.500 - do 4.000 zł np w RTV-AGD, w Media Markt, przecież to jest CHORE KOGO STAĆ, aż dziwię się ludziskom że nie bojkotują WYBORÓW i ciągle wybierają te same formacje - jak nie PiS, to PO, jak nie PO, to Lewica , lub trzecia Droga, a w Polsce nic się nie zmienia, społeczeństwo ubożeje, ja Polak muszę np kupować używanego Laptopa, bo na NOWY mnie nie stać-chyba że na kredyt, przecież to PARANOJA, w KANADZIE to na kredyt się bierze luksusowy DOM , luksusowy nowy samochód się kupuje na kredyt , ale nie LAPTOPA, lub Mini-wieżę np firmy DENON - DENON M-41 komlet z kolumnami kosztuje 2.000 zł, chory kraj, chora gospodarka i tyle w temacie, dzięki za odpowiedz . Alan_700

 

oznacz moderatorów