anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oplacilem darmowe przesylki

dzaba8
#7 Wielbiciel#

Witam oplacilem darmowe przesylki. Chce kupic przedmiot i kaza mi oplacuc didtawae .o co chodzi

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@dzaba8 O to że aby mieć darmową wysyłkę - Sprzedawca też musi oferować Smart. Jak nie oferuje to musisz zapłacić. Smart NIE oznacza WSZYSTKICH darmowych przesyłek.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie każdy ma smarta bo:

- klienci za dużo gwiazdek odjęli i nie ma możliwości. Prosty przykład na nowym koncie wysłałam cukierniczkę za 33 zł paczkomatem za 8.99. Klientka uznała, ze to drogo i wystawiła jedną gwiazdkę za wysyłkę. Tym sposobem statystyki konta spadły do -2000 i konto smarta mieć nie będzie jeszcze co najmniej przez miesiąc, bo jednej klientce nie podobała się cena, którą widziała przed zakupem....

- nie którzy go nie chcą, bo towar jest za tani na to i nie nadający się do ciągłych zwrotów. Sprzedawca płaci dopłaty do smarta, są one bezwrotne. Traktowanie allegro jako wypożyczalni powoduje wzrost cen, bo sprzedawca z własnej kieszeni tego nie dołoży, jak wysyła smartem to zwiększa o to cenę.... Nie na każdym towarze to ma sens. Czasem lepiej go nie mieć i sprzedawać taniej. Klienci wtedy kupują z większym namysłem, dopytują wcześniej i nie ma tylu zwrotów i nie potrzebnych kosztów. Więc tak naprawdę wcale na tym nie tracą, chociaż tak im się wydaje. Dużo sprzedawców ma przedmioty w opcji ze smartem i bez i te bez są sporo taniej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dzaba8 już podczas poszukiwania interesującej Cię oferty możesz zaznaczyć filtr "Allegro Smart", wówczas wyświetlimy tylko oferty, w których darmowa dostawa w ramach Smart! jest dostępna. 

la_nika_0-1657538470283.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów