anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pay uregulowanie stanu konta

Andrzej_Danilows
#8 Zapaleniec#

nie mam możliwości uregulowania stanu konta Pay ponieważ nie mam konta bankowego w żadnym z wymienionych tam banków.

w sekcji do zakupu pakietu smart ten bank jest ( chodzi o Bosbank)

nie ma tam także zwykłego przelewu

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Wybierz "płacę przelewem tradycyjnym" i zrób przelew z dowolnego banku lub na poczcie na uzyskane dane. 

oznacz moderatorów

Andrzej_Danilows
#8 Zapaleniec#

Możecie powiedzieć wskazać w którym miejscu to jest bo ja tego nie widzę

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Andrzej_Danilows jeżeli masz na myśli spłatę zakupu w ramach Allegro Pay to możesz opłacić go także przelewem tradycyjnym.
Aby to zrobić wejdź proszę w "Moje Allegro", a następnie "Allegro Pay". Później wybierz "Harmonogram spłat" i "sprawdź szczegóły", gdy otworzy się zakładka "szczegóły płatności" zjedź proszę prawie na sam dół do pola "kwota zakupu" i wybierz "Jeśli nie chcesz spłacać online, możesz skorzystać z danych rachunku do spłaty", dzięki temu pojawią się dane do przelewu, który będziesz mógł wykonać z BOś Banku 🙂 Mam nadzieję, że to rozwiązało Twój problem! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

w opłacaniu rachunku jest BOS Bank. nie ma tam przelewu ręcznego, ale jest cała masa banków, Blik i karta płatnicza, coś musisz mieć na pewno.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-ma-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-p%C5...

temat ciągnie się już prawie pół roku. Allegro tak dalece "dba" o dobro swoich klientów, że właścielom kont w BOSiu zablokowali możliwość używania szybkich przelewów mgliście tłumacząc się chęcią zachowania najwyższej jakości szybkich przelewów... lol oni serio uważają swoich klientów za idi0tów. Przed wyłączeniem tej usługi dla BOSia wszystko działało jak najbardziej ok!

oznacz moderatorów