anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podniesienie limitu Smart

SzajbaChorzow
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Czy jest zgodne z prawem zmienianie zasad podczas trwania umowy? Dlaczego został zwiększony koszt zakupów na 45zl jeśli wykupiłem pakiet Smart gdy ten koszt był 40zl ? To tak jakbym kupił kablówkę i w czasie trwania umowy podniesliby mi cenę abonamentu lub usunęli połowę kanałów. Proszę się ustosunkować do tego. Sprawę zamierzam zgłosić do rzecznika praw konsumenta. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

akcesoriazagrosz
#9 Pomysłodawca#

a kiedy był wykupiony smart ? 🙂 możliwe, że rok minął trwania umowy i automatycznie zmieniło się na 45 zł 🙂

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie możliwe. Ja tak mam i jeszcze nadal mam od 40zł. Musiałeś nowego wykupić. Allegro ostatnio wiele dziwnych rzeczy robi ale to akurat działa dobrze. Jeszcze teraz sprawdziłam.

oznacz moderatorów

SzajbaChorzow
#8 Zapaleniec#

Absolutnie, allegro Smart miałem wykupione na ok 2 lata do przodu i kończy się 11.01.2024roku więc nic nie wykupowanne było. 

 

oznacz moderatorów

akcesoriazagrosz
#9 Pomysłodawca#

jak mogłeś wykupić na 2 lata w przód ? jest wgl taka możliwość ? bo prywatnie mogę tylko wykupić na rok 🙂 nie było żadnej opcji do przodu.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Była, miałam kiedyś n a półtora roku. 

oznacz moderatorów

SzajbaChorzow
#8 Zapaleniec#

Tak, była oferta za pół ceny i wtedy z automatu przedłużało 

oznacz moderatorów

akcesoriazagrosz
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

zajmijcie się tą sprawą

oznacz moderatorów

SzajbaChorzow
#8 Zapaleniec#

Widzę że dziś sytuacja "naprawiła" się sama i znów mogę robić zakupy z limitem 40zl...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedyś była opcja wykupu do przodu, przed końcem wygaśnięcia trwającej, jeżeli masz wykupiony Smart przed 21.11.2022 to masz stare zasady ale tylko do wygaśnięcia trwającego Smarta.

oznacz moderatorów