anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomimo opłacenia na bieżąco mam zablokowane Allegro Smart. Co mam robić? Jak zlikwidować blokadę?

Client:35761585
#7 Wielbiciel#

Opłacam  regularnie Allegro Smart już od paru lat. I tak jest na bieżąco opłacone. Pomimo tego zablokowano mi możliwość korzystania z darmowej dostawy. Co mam robić.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:35761585 zerknij sobie tu -https://allegro.pl/smart może znajdziesz przyczynę , a najlepiej wezwiemy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Co mi przychodzi na myś.... nie opłacony ,,smart ,, kombinujesz na innym koncie , nie na tym co masz smarka opłaconego .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:35761585 a spełnione są wszystkie warunki zakupu ze smart? (znaczek, cena, transport)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35761585 sprawdziłam to i Smart! na Twoim koncie jest opłacony do 16.12.2022 roku. Możesz korzystać z darmowych dostaw o ile spełnione są inne warunki, m.in. taki, że oferta ma oznaczenie Smart!, zakup jest na odpowiednią kwotę i wybrałaś metodę dostawy oznaczoną jako Smart! 
Jeśli oferta, którą chcesz kupić spełnia te wszystkie warunki, a nie możesz skorzystać ze Smart, podeślij proszę jej numer, sprawdzę to 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:35761585
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.  Oczywiście moja wina bo przy sprzedającym nie ma znaczka "Smart". Jestem już 65+ i pewnie  dlatego już mam jakieś problemy 😱😱😱🤪🤪🤪

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:35761585 65+ ? to przecież druga młodość 😍

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35761585 dziękuję za wiadomość! Ja mam trochę mniej lat, a też mi się zdarzają takie pomyłki, nie ma się czym przejmować 😉 Polecamy się na przyszłość 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów