anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z darmowym zwrotem

MAMY ROZWIĄZANIE!
michalkr85
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Dzień dobry.
Kupiłem miernik, darmowa przesyłka SMART DPD.
Chcę zwrócić darmowo produkt poprzez pocztex kurier 48  (taka opcja była do wyboru).  Niestety po wydrukowaniu etykiety pani na poczcie powiedziała że na etykiecie ja jestem zaznaczony jako płatnik.
Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej opcji żeby było w ofercie darmowy zwrot  pocztex kurier 48  a Ty musiałbyś płacić, nie pomyliłeś czegoś? daj link do oferty.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja rzadko coś zwracam ale jak ostatnio się zdarzyło to przy zakupie pocztą miałam darmowy zwrot tylko pocztą, a Ty brałeś DPD. Tam powinno Ci pisać ile jaki zwrot będzie kosztował... Musiałeś wydrukować płatną etykietę. Tak samo nieraz tu widziałam maile osób co brały innymi sposobami wysyłki, a chciały zwrócić paczkomatem i też to było płatne, moderatorki czasem pomagały...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalkr85 dzień dobry! Czy chodzi o zamówienie nr 12922483-05f4-11ed-b555-3f4c396fb14c? Etykieta została wygenerowana w ramach darmowego zwrotu, więc przesyłka powinna zostać przyjęta w oddziale Poczty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
michalkr85
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Podaję link do oferty Miernik tester próbnik szczelności cylindrów silni 10061061 za 207,83 zł z Warszawa - Allegro.pl - (...

Co prawda w ofercie nie ma opcji darmowego zwrotu ale jak zgłaszałem zwrot to miałem do wyboru darmowy zwrot pocztex48 i w punkcie DPD oraz inne płatne opcje. Czy można to jakoś sprawdzić? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalkr85 osoba na poczcie wprowadziła Cię w błąd, ponieważ owszem na etykiecie to nadawca jest oznaczony jako "płatnik", ale poniżej jest informacja, że za przesyłkę płaci Allegro, ponieważ jest ona realizwowana w ramach darmowego zwrotu Smart!
Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce, Twoja przesyłka powinna zostać przyjęta bez dodatkowych opłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
michalkr85
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Dziękuję bardzo za pomoc, faktycznie pani na poczcie nie miała racji i przesyłka wyruszyła w drogę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalkr85 cieszę się, że udało się nadać przesyłkę i dziękuję, że wróciłeś z informacją na ten temat 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów