anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

promocja zgarnij dwa kupony 15 zł za pobranie apki i pierwsze zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
nn
#7 Wielbiciel#

W ramach promocji jak w temacie zainstalowałem aplikację, ale nigdzie nie widzę pierwszego kuponu 15 zł. Gdzie go szukać?

pozdrawiam

nn

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Liczba Kuponów w ramach Promocji jest ograniczona do 6 500 Kuponów. Aktualną liczbę Kuponów dostępnych w ramach Promocji Uczestnik może sprawdzić na stronie: https://allegro.pl/kampania/aplikacja-mobilna/kupony-na-start.

oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Chodzi mi o inną promocję czyli jak w tytule tematu. Informacja o niej pojawiła się po wejściu na stronę allegro w przeglądarce. Podany przez Ciebie regulamin dotyczy czegoś innego.

Po zainsatalowaniu apki allegro na jej stronie głównej nie widzę żadnego komunikatu o możliwości pobrania kuponu, lub na przykład pobraniu monet.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Podobnie jak w przypadku posta #21 Demiurg#:

Chodzi mi o inną promocję czyli jak w tytule tematu. Informacja o niej pojawiła się po wejściu na stronę allegro w przeglądarce. Podany przez Ciebie regulamin dotyczy czegoś innego.

Po zainsatalowaniu apki allegro na jej stronie głównej nie widzę żadnego komunikatu o możliwości pobrania kuponu, lub na przykład pobraniu monet.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nn Dziękuję za doprecyzowanie. Zgłoszę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nn Niestety, ale w Twoim przypadku nie możemy przyznać monet, ponieważ nie spełniasz warunków promocji. 

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom, którzy w Okresie Trwania Promocji łącznie spełnią następujące warunki:
    a) posiadają aktywne Konto na Allegro i Konto nie jest zawieszone, b) nie dokonywali zakupów w Aplikacji Mobilnej Allegro na 12 miesięcy przed Okresem Trwania Promocji. c) w ciągu 12 miesięcy nie odebrali Monet i/ lub Kuponów za instalację aplikacji mobilnej Allegro w ramach kampanii "Monety na Start" lub "Kupon na Start"

W sierpniu zrobiłeś zakupy za pomocą aplikacji mobilnej 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
nn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wiadomość,

skoro tak to nie mam uwag

 

oznacz moderatorów
Client:121212704
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dziś założyłem konto. Też pojawił się komunikat: 15 zł na pierwsze zakupy plus 15 na kolejne, jeśli zakup będzie powyżej 50 zł oraz 5 monet za zainstalowanie aplikacji. Jednak nie widzę żadnych monet - komunikat, że 0 monet i brak kuponu - też nic  w zakładce Twoje kupony.
Pozdrawiam,
Wojtek

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121212704 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:121212704 Dostałam informację, że powinieneś odebrać kupon po zalogowaniu się do aplikacji. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów