anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różnica w cenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:38191057
#2 Obserwator#

Opis problemu: Dzień dobry. Problem kieruje do Allegro. Proszę mi wyjaśnić dlaczego za rzecz którą zamówiłam mam zapłacić więcej niż cena która jest faktyczna. Cena za trampki w dniu 11 lipca wynosiła 104, 92 a do zapłaty 153,92. Pierwszy raz się z tym spotykam. Proszę o niezwłoczne wyjaśnienie tej zaistniałej sytuacji. Nie zapłacę różnicy 49 zł.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:38191057 takie czasy , wszystko drożeje .... trampki również . Nie odpowiada Ci cena to posukaj korzystniejszej oferty .Dodanie produktu do koszyka nie jest jednoznaczne z jego zamówieniem .

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Czy te trampki jak kupowałaś na aukcji 11 lipca kosztowały 104,92 zł ? ,czy tylko wtedy zostały przez Ciebie włożone do koszyka bez płacenia . Ceny towarów ostatnio szybko ulegają zmianą a towar trzymany w koszyku nie jest twoją własnością i jego cena może ulec zmianie . Trzeba patrzeć w momencie płacenia jaka jest ona w danym momencie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38191057 Cześć 🙂 Trampki, które kupiłaś 12 lipca rzeczywiście kosztują 104,92 zł. Z moich informacji wynika, że podczas zakupów opłaciłaś również subskrypcję SMART na kolejny rok (za 49 złotych).

Jeśli jest to pomyłka i nie chciałaś przedłużać Smarta, możesz z niego zrezygnować tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart#rezygnacja. Zwrócimy Ci pieniądze 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak można nie wiedzieć co się kupuje! może proces zakupu i podstawy ekonomii nakazało by wprowadzić do podstawowej szkoły, przecież nie możemy się cofać. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale teraz masz darmowe dostawy.😂

oznacz moderatorów