anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART dla rodziny

Idź do rozwiązania
ssdaltpunish
#1 Nowicjusz#

Jesteśmy z żoną we dwoje na SMART dla rodziny. Żona jest administratorem i będąc Smart zaprosiła mnie i razem mieliśmy razem tę opcję. Teraz po zakończeniu, ja zakupiłem SMART i u mnie widnieje opcja jako aktywna, a u żony - nieaktywna.

Czy to znaczy, że tylko żona może kupować Smart i wtedy jest opcją włączona dla wszystkich?

Czemu jak ja kupię jako członek, nie daje też innym członkom tej opcji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@ssdaltpunish Tak, organizator musi mieć wykupiony Smart, aby mogli z niego korzystać pozostali członkowie rodziny. Jeśli członek rodziny wykupi Smart, tylko on może z niego korzystać. 

Zrezygnuj ze Smart tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Allegro odda Ci pieniądze, a potem niech Smart wykupi żona. 

oznacz moderatorów
ssdaltpunish
#1 Nowicjusz#

@xyz96 Bardzo dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie przeczytałeś jak działa allegro Family, głowa rodziny dzieli się Smartem( jak chce) a nie członkowie: jeśli organizator korzysta z Allegro Smart! lub Smart! na Start, może udostępnić darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom grupy rodzinnej. Członkowie Allegro Family mogą robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora a tu masz wszystko o Allegro Family: https://allegro.pl/zobacz/allegro-family?bi_s=allegro_family_internal&bi_c=allegro_family_2021_campa...

oznacz moderatorów