anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart - dlaczego u mnie nie jest na pełen rok lecz krócej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Joannabzd
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

20 lipca 2023 kupiłam Smarta na rok, czyli powinien się zakończyć 19 lipca 2024. Tymczasem pokazuje mi czas o 9 dni krótszy 😞 Że niby wygaśnie 11 lipca 2024.

Poprzedni Smart powinien wygasnąć 15 lipca a również wygasł 11 lipca. Tak jakby dla Allegro liczyło za wiążący dzień pierwszego zakupu Smarta, kilka lat temu 😞 To nieuczciwe. Przecież to nie abonament w telefonie, gdzie musi być ciągłość opłat, bo nieustannie z niego korzystamy.

Od 11 lipca w tym roku przez 9 dni nie korzystałam ze Smarta, bo był nieaktywny. Zapłaciłam 20 lipca i uważam, że powinien być aktywny do 20 lipca 2024 (czy tam do 19 lipca) a nie do 11-go :(((

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Należy czytać "kochana" regulamin, tak jest przy przedłużaniu, tak wraca do daty pierwszego zakupu Smarta>jak napisałaś. Nieprawdą za to jest że masz go nieaktywnego jak się kończy np 20 lipca! Smart ma okres wypowiedzenia 14dni i w tym czasie jest nadal aktywny i jak wykpisz >przedłożysz w czasie wypowiedzenia to wraca do daty zakończenia, więc żeby mieć go 14dni za darmo należy wykupić 15dni później.

oznacz moderatorów
Joannabzd
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za informację za wyjątkiem tego "kochana", bo jest protekcjonalne.

Zawsze czytam wszelkie regulaminy, również ten dotyczący Smarta. Widocznie zapomniałam i dlatego pytam

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic złego nie miałem na myśli, dlatego w cudzysłowu jest.

oznacz moderatorów