anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W ramach smart, kurier przyjedzie do domu odebrać zwrot. Czy przywiezie list przewozowy?

mamajotesz
#7 Wielbiciel#

Kurier smart przyjedzie jutro odebrać zwrot. Czy mam na paczce napisać nr zamówienia, czy kurier przywiezie list przewozowy?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@mamajotesz Czy kupując smarta zapoznałeś się z regulaminem ? Czy zajrzałeś do pomocy ? 

Tu masz wszystko opisane https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mamajoteszw przypadku Allegro Smart! możesz (w zależności od metody dostawy) wygenerować kod zwrotu InPost, etykietę DPD lub etykietę Poczty Polskiej. W tej sytuacji kurier nie odbiera przesyłki od Ciebie - musisz nadać ją w odpowiednim miejscu zgodnie z tym artykułem.

Natomiast w przypadku, gdy przesyłka jest ponadgabarytowa (lub w innych wyjątkowych sytuacjach, gdy przysługuje zwrot w ramach Allegro Smart!, a odesłanie zgodnie z powyższym artykułem nie jest możliwe), zamawiamy dla Ciebie kuriera, który odbierze przesyłkę i dostarczy ją do sprzedającego. W tej sytuacji nie musisz wpisywać dodatkowych informacji na paczce - wystarczy etykieta, z którą przyjedzie kurier. Pamiętaj jednak o odpowiednim zabezpieczeniu odsyłanego produktu i zapakowaniu przesyłki. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów