anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem u 1 go sprzedającego 5 licytacji.

specjalista44
#7 Wielbiciel#

Co zrobić by przy zapłacie za licytacje program naliczył tylko jedną opłatę za przesyłkę paczkomatem ? Są to plakaty, które zmieszczą się do jednej koperty.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@specjalista44 Czy sprzedający faktycznie godzi się na to, żeby wysyłać jedną przesyłką więcej niż 1 sztukę przedmiotu?

Zapłacić za wszystkie plakaty jedną płatnością możesz, zaznaczając w zakładce Kupione wybrane transakcje i wybierając opcję "Zapłać".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

specjalista44
#7 Wielbiciel#

W przypadku opcji kup teraz nigdy z tym nie było problemu. W przypadku wygranych licytacji było nieco inaczej. W sumie to sam do tego doszedłem jak to zrobić ... Zaznaczyłem zakładkę "nieopłacone". Wtedy pojawiła się lista artykułów, pod którą wybrałem opcję wysyłki paczkomat  i naliczyło za jedną przesyłkę ...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@specjalista44 to czy się zmieszczą i gdzie mało ważne, wszystko zależy co podał sprzedawca w cenniku dostawy, jeśli zezwala cennik na połączenie w jedną to zaznacz wszystkie aukcje i opłać, w koszyku zobaczysz jak liczy, możesz też napisać do sprzedawcy z zapytaniem czy wyśle w jednej jak by miał inaczej ustawione ?

Kliknij zaznacz, zahacz aukcje i opłać na dole 

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

specjalista44
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem inaczej. W zakładce aukcje nieopłacone zaznaczyłem "wszystkie", na dole wyskoczył pasek z zakładką "opłać wsztskie:. Po czym pokzała się lista z artykułami wylicytowanymi wraz z cenami. Poniżej wybrałem sposób wysyłki: "pczkomat" i naliczyło tylko za 1 paczkomat.

Opłaciłem kwotę i poszło....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@specjalista44 no i super 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów