anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknięta skrytka a paczka została

Client:67016993
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pomocy! Dzisiaj mama chciała odebrać paczkę niestety była na samej górze wrzucona na dno, nie było opcji żeby mogła tą paczkę wyjąć.  Zamknęła skrytkę nie wyjmując z niej zawartości. Co teraz? Czy dzwoniąc na infolinię będzie możliwość ponownie odebrać paczkę? Jeżeli nie zdążę przez kurierem rozwiązać problemu, paczkę może odbierać osoba, której zostanie wyznaczona ta skrytka z nową przesyłką 😵

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że należało zadzwonić na infolinię.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67016993 a czemu nie poprosiła kogoś w okolicy o pomoc  😞  system widzi jako paczka odebrana i skrytka pusta, teraz zależy czy ktoś z niej skorzysta i se nie przywłaszczy, w takim wypadku nic nie zrobicie 😞  Dzwońcie jak najszybciej na infolinie i zgłoście problem, może zablokują lub dostaniecie nowy kod i paczkę uda się odebrać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67016993 Cześć. 🙂 Nie martw się, sprawa na pewno się wyjaśni! W pierwszej kolejności zadzwoń na infolinię InPost i opisz całą sytuację. Przygotuj proszę numer tej paczki w celu weryfikacji. 

Dla ułatwienia, tutaj są numery: 722 444 000 lub 746 600 000 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:67016993 nie wiem czy to za działa w Twoim przypadku ale ja miałem sytuacje, że mogłem otworzyć kilkukrotnie skrytkę tymi samymi danymi. Możliwe, że to działa do momentu aż ktoś nie umieści w danej skrytce nowej paczki, albo przez jakiś czas od odbioru paczki.

oznacz moderatorów