anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot frezarki do paznokci a ograniczony zwrot

jupiter369
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

Zakupiłam od firmy frezarkę do paznokci - produkt nowy, zapakowany w oryginalny kartonik. Jednak znalazłam inną o lepszych parametrach i chciałabym zakupioną zwrócić do sprzedawcy. Podczas zwrotu u sprzedawcy widnieje informacja: "Zwrot ograniczony, Rzecz, która dostarczona jest w zapieczętowanym opakowaniu, a której po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. Np.: bielizna osobista, test ciążowy, końcówki do szczoteczki elektrycznej, soczewki kontaktowe, maseczki.

Sprzedający ma prawo nie przyjąć zwrotu. Przed odesłaniem produktu zapytaj sprzedającego, czy go przyjmie. W przypadku wad produktu dalej przysługuje Ci prawo do reklamacji."

 

Nie jest tu wymieniona frezarka do paznokci, nie otwierałam jej nigdy ani nie używałam tym bardziej. Pytanie, czy mogę bez problemu ją zwrócić? Czy sprzedawca odmówi przyjęcia zwrotu mimo iż była nieużywana i nieodpakowana? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, w tym przypadku nie może odmówić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zalezy czy po 1 kupiles na firme czy dla siebie jako konsument w 1 przyapdku nie da rady w 2 sprzedawca moze sie zgodzic ale to jego dobra wola, druga rzecz czy byly naruszone plomby towar odpakowany wtedy tez dobra wola sprzedawcy czyli ogolnie musisz ladnie poprosic i pewnie wystawic laurke w komentarzu zeby cos z tego mial skoro nie zarobi to przynajmniej reklama bedzie za super obsluge bo zrobilby ci przysluge 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli byłby to prywatny sprzedający to opis w ofercie o zwrotach jest inny!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jupiter369 jeśli jej nie odpakowałaś, to sprzedający powinien przyjąć zwrot. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów