anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot poeniędzy

19ka-milka88
#1 Nowicjusz#

Jak wygląda sytuacji gdy nie zdążyłam odebrać paczki z paczkomatu, paczka wróciła do sprzedawcy a ja w dalszym ciągu nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zamówienie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Kliknij zwrot, odstąpienie od umowy zakupu, teraz to sprzedający nie wie czy chcesz żeby wysłał czy zwrócić śrdoki, zakup od firmy. Jak od prywatnego to nie ma zwrotu, dogadaj się ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nieodebranie paczki na czas to nie jest wina sprzedawcy i najlepiej jest się z nim skontaktować ,przeprosić za zamieszanie ,opłacić koszt zwrotu jeśli taki był i opłacić ponowny koszt nadania . O szczegóły dopytaj sprzedającego.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@19ka-milka88  sytuacja wygląda tak że paczka nadal jest Twoją własnością a sprzedajacy nie wie co ma zrobić. My mieliśmy przypadki kiedy nawet po pół roku klient sie kontaktował i prosił o ponowną wysyłke. Dopóki klient jednoznacznie nie odstąpi od umowy lub nie poprosi o ponowną wysyłke to taka paczka jest problemem takze dla sprzedającego ponieważ musi odpowiadac i dbać o rzecz której nie jest właścicielem.

W tym momencie możesz poprosić o ponowną wysyłke lub ( jeśli kupowałaś od firmy a produkt nie mial ograniczonego prawa zwrotu) odstąpić od umowy za pomoca formularza allegro lub wysyłając odpowiednią wiadomosć sprzedającemu. Jeśłi uda Ci sie skutecznie odstąpić od umowy sprzedający zgodnie z prawem na zwrot środków ma 14 dni od momentu kiedy otrzymał od Ciebie informacje.

oznacz moderatorów