anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupu nie odebranej paczki

xmisiak1
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem towar opłacony czeka na odbiór w paczkomacie. Chcę odstąpić od umowy kupna czy muszę ją odebrać żeby ją zwrócić? Czy mogę dokonać zwrotu nie wyjmując jej z paczkomatu?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@xmisiak1 możesz odstąpić bez odbierania paczki ale pamiętaj że koszt powrotu paczki przy odstąpieniu jest po Twojej stronie i sprzedawca potrąci to ze zwrotu, powrót nieodebranej = zwrot do sprzedawcy  😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinieneś odebrać i zwrócić tak mówi prawo, a zakup od firmy czy prywatnego sprzedającego> tu nie ma zwrotu. Możesz nie odbierać, wejdź do zakładki "Moje zakupy" i kliknij zwrot.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No i gratuluję zawracania sprzedawcom "4-ech liter". Oni po prostu są zachwyceni tym, że otrzymują zamówienie, zapłacą pracownikowi za zapakowanie, zapłacą za materiały do pakowania, zapłacą dla Allegro prowizje, wyślą towar, a potem jeszcze poświęcą czas na zwrot towaru. Przecież sprzedawcy tylko na to czekają... Bo np. nie chce się zrezygnować z zakupu jeszcze przed wysyłką. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów