anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ściągnięta opcja smart przez allegro

Jardi7
#8 Zapaleniec#

Witam

Opcje Smart została ściągnięta ze wszystkich moich aukcji. Kontaktując się z allegro karzą mi dodać możliwość wyboru wysyłki z dopiskiem allegro (np allegro paczkomat) najlepsze jest to ze ja te wszystkie opcje dostawy mam włączone (z dopiskiem allegro czy tam zabka Orlen itp) a takze mam włączone zwroty do 14 dni i gwarancję. Kontaktując się z allegro twierdzą że nie mam włączonych takich opcji w dostawie. Dziwnym trafem 2dni temu na wszystkich aukcjach opcja smart była dostępna. Prosiłbym o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Jardi7 musisz zmienić ceny bo teraz masz za wysokie i zmienić z początkiem allegro dostaw i dodać jedną z nich 

- Allegro Kurier DPD  max 12,99 zł
- Allegro Kurier UPS (do 10 kg) max  12,99 zł
- Allegro Pocztex Kurier 48  max 11,99 zł

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jardi7
#8 Zapaleniec#

To nie to wszystko było pozmieniane w tamtym tygodniu na aktualne ceny. Ogólnie to 2 dni temu przy każdej aukcji widoczna była ikona smart i nawet dokonałem kilka sprzedaży w ten sposób. Dziś patrzę ikony smart przy żadnej aukcji nie ma..... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jardi7 masz złe dostawy i ceny !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jardi7
#8 Zapaleniec#

Zobacz tutaj. 

Link do aukcji 

Powiedz mi co jest tam źle bo ja tego nie widzę 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jardi7 brak wymaganych dostaw do smarta 

- Allegro Kurier DPD  max 12,99 zł
- Allegro Kurier UPS (do 10 kg) max  12,99 zł
- Allegro Pocztex Kurier 48  max 11,99 zł

Widzisz w poniższym cenniku którąś  z wyżej wymienionych dostaw w cenach jakie wymaga allegro ?

hfhf.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jardi7
#8 Zapaleniec#

A tutaj aukcja z przed 4dni miala normalnie smarta.

Aukcja z przed 4dni 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Jardi7, to, co zrobić, aby konto zwykłe mogło udostępnić darmową dostawę w ramach Allegro Smart! opisaliśmy tutaj

Oferta, w której miałeś Smart!, w tamtym momencie najprawdopodobniej spełniła warunek oferowania Allegro Paczkomaty InPost oraz 50% uzupełnionych numerów przesyłek. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów