anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Inpost Paczkomaty - SMART, zmiana rozmiaru/anulowania etykiety

it24_pl
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego po wygenerowaniu etykiety SMART w menadżerze inpostu, nie ma możliwości anulowania czy zmiany gabarytu gdy się człowiek zwyczajnie pomyli bo wyjdzie jednak większy gabaryt. Nie jest to jakieś skomplikowane do zrobienia, a jednak widzę zarówno Allegro jak i Inpost ma to w nosie, działając na szkodę sprzedających. Bo jeśli się pomylisz to już nie masz "darmowej" wysyłki SMART, tylko zapłać pełną kwotę. To jest po prostu słabe, macie zamiar coś tym zrobić? 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@it24_pl Cześć 🙂 Jako Allegro odpowiadamy za narzędzie Wysyłam z Allegro i tam jest możliwość anulowania etykiety. Być może rozwiązaniem Twojego problemu będzie korzystanie z WZA (po podpisaniu osobnej umowy z InPost). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

Jako allegro odpowiadacie za całą usługę SMART, bo to Wasza usługa. Nie może być tak że robię błąd, a Wy, czy firma która z wami współpracuje, pomimo tego że sam ją o tym informuję, to wykorzystuje! I dostaję informację że nie można nic z tym zrobić, pomimo że paczka jest nadal u mnie, mam kupić jeszcze raz usługę na to samo. Bo dzisiaj (przy tak zaawansowanej technologi) tak trudno zrobić zmianę gabarytu, czy anulowanie etykiety i działać zgodnie z polskim prawem. Lepiej wykorzystać kogoś błąd.

oznacz moderatorów