anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nowe cenniki

room152
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, wg nowego regulaminu muszę udostępnić kuriera z dostawą do drzwi w ilości 2 różnych.

Problem w tym, że obecnie mam oferty smart bo mam kuriera ALLEGRO DPD bo tylko on wozi paczki do 150cm długości boków cała reszta wozi do 120cm najdłuższego boku.

 

I co teraz? strace smart bo Allegro nie ma żadnego dodatkowego kuriera, który wozi do 150cm?

 

Wszystko działało i było ok, klienci kupowali ze smaretem teraz przez to, że ktoś zmienił sobie regulamin ja ucierpię?

Allegro, wolicie zastawiać się bezsensownymi regulaminami czy robimy handel?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@room152 wszyscy stracicie smarta więc w czym problem 🙂 dolicz do towaru i daj darmową dostawę lub śledź konkurencję jak to rozgrywa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

No mogę doliczyć przesyłkę do towaru i ominąć smart.. ale to o to chodziło Allegro, żeby rezygnować z ich usługi?

Klient zapłacił za smarta raz i drugi raz zapłaci za dostawę w towarze... dzięki regulaminowo Allegro 😉 albo nie zapłaci bo nic nie kupi a ja z kolei będę stratny dzięki regulaminowi Allegro 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@room152 zgłosiłam już ten problem do zespołu, który zajmuje się zasadami Smart! dam znać, gdy otrzymam więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

i jak tam rozmowa z zespołem? temat zapomniany, olany?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@room152 nie, temat nie został olany, ale nie otrzymałam informacji w tej sprawie. Najprawdopodobniej decyzja odnośnie do przesyłek, których ze względu na gabaryt nie można udostępnić dwóch kurierów, nie została jeszcze podjęta, a gdy tak się stanie, to dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

ok, czekam 🙂

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@room152 osobiście 30 sierpnia nie wchodzę w nowe warunki Smart, za dużo tych kurierów się zrobi jak dla mnie. Zrobi się chaos którego nie potrzebuje 

oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

to tez racja.. co za różnica kto mi przywiezie towar.. ważne, że przywiezie... a sprzedawcy sami wiedzą jakim kurierem im lepiej wozić swoje towary, który lepiej sprawdza się na rynku wg potrzeb.

 

oznacz moderatorów