anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę się dowiedzieć jak połączyć warianty na platformie Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

我是一个新的跨境卖家,销售医疗产品,我根据平台行为连接了变体,但是后端显示连接成功,而前端却始终没有显示。我尝试通过后台开case的方式联系Allegro客服,但他们很少回复。我就各种问题给客服发了7-8封邮件,只收到一封回复。
我想知道为什么合并失败,是因为我卖医疗产品吗?
感谢其他卖家的帮助。谢谢

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL We had issues with offer variants that should no longer exist. Please check if you still have problem with creating variants. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika Powiedz mi proszę, jak ten sprzedawca wysyła wyroby medyczne z Chin (bo wysyłka - Chiny) za pomocą Smarta? Pocztexem, Orlen paczką...... Nie wystawia faktur handlując wyrobami medycznymi? To w ogóle jakieś oryginały czy kupka podróbek wyrobów medycznych?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes sprzedający z Chin może mieć Smart! w ofertach natomiast poprosiłam o weryfikację tych ofert. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika Upoważniony przedstawiciel wprowadzający wyrób medyczny - brak, a więc kto będzie odpowiadał przed instytucjami i regulatorem rynku, Allegro? Numer jednostki notyfikowanej również z kosmosu. Kto odpowie za wadliwy produkt jeśli wystąpią działania niepożądane lub po prostu okaże się nierzetelny/bezużyteczny? Brak przedstawiciela, więc kto dopełni wszystkich obowiązków związanych z wprowadzeniem produktów medycznych na rynek UE?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes tak naprawdę to Allegro samo walczy z Temu a pomaga wprowadzać na polski rynek produkty nie spełniające norm 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odpowiedź. Mam cały dowód. Po prostu zapoznaję się z regulaminem Allegro. Mogę wziąć odpowiedzialność za swoje produkty, jesteśmy producentami.

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odpowiedź na mój post.Napisałem w poście, że jestem nowym sprzedawcą i zajmuję się sprzedażą wyrobów medycznych, co nie znaczy, że nie mam kwalifikacji.Potrafię wystawiać faktury, posiadam certyfikat CE, oraz Posiadam polski numer NIP. Tyle, że już zapoznałem się z regulaminem Allegro i nie wiem jak go dodać.Proszę o pomoc ze strony obsługi klienta, dlatego konsultuję się tutaj ze wszystkimi.
Dziękuję również za sprostowanie.
wszystkiego najlepszego!

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

medyk.jpg

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a te produkty elektryczne mają ?

Oznaczenie CE

Oznaczenie klasy energetycznej 

Wpisane do unijnego rejestru European Product Database for Energy Labelling

Certyfikat WEEE

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

mamy wszystko. Dziękuję za uwagę i odpowiedź. Jestem w trakcie zapoznawania się z regulaminem platformy. Moje towary sprzedawane są głównie na **piiip**ie, teraz dołączyłem do Allegro.

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@sannuoPL  napisał(a):

mamy wszystko. Dziękuję za uwagę i odpowiedź. Jestem w trakcie zapoznawania się z regulaminem platformy. Moje towary sprzedawane są głównie na **piiip**ie, teraz dołączyłem do Allegro.


Jakie "mamy wszystko", gdzie są informacje podstawowe aby w ogóle sprzedawać takie produkty na terenie UE? Czemu kłamiesz?
@

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Co masz na myśli mówiąc, że kłamię? Skąd wiesz, że kłamię? Odpowiadam Ci grzecznie, ale patrzysz z góry na poziom moralny. Jesteś jak internetowy troll, który wie wszystko, ale nic nie robi.

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, usunąłem wszystkie poprzednie warianty, a następnie utworzyłem nowe, ale nadal nie działa.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Podaj proszę numery ofert, które powinny być powiązane. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#
ID: 15325782561
ID: 15325750137
Stworzyłem warianty dla powyższych 2 identyfikatorów i strona w tle również pokazała, że ​​się udało, ale nie dało się normalnie wyświetlić na stronie głównej.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Tutaj oferta wyświetla się prawidłowo.

w_kiwi_0-1711365140034.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, kiedy patrzę na produkt, nie jest on wyświetlany tak jak Twój. Nadal jest wyświetlany osobno, a Twój zrzut ekranu jest wariantem wyświetlacza. Czy możesz przesłać mi link do strony ze zdjęciami?

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Kolejne pytanie: Często w mojej ofercie bez powodu nie łączy się, a po kliknięciu w link po kilku sekundach wraca do stanu bez łącza.Nie wiem jak to zrobić, żeby był to normalny stan łącza. Proszę o pomoc w przejrzeniu, bardzo dziękuję.
Identyfikator: 15286686497
Identyfikator: 15273005449
Identyfikator: 15254162126
Jeśli status to „Brak połączenia”, czy kupujący mogą zobaczyć moją ofertę?

sannuoPL_1-1711360086306.png

Doceniam twoją pomoc. Dziękuję.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Kupujący widzą Twoje oferty, natomiast nie są one połączone z katalogiem produktów. Proszę, napisz co się dzieje, gry próbujesz je połączyć z katalogiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów