anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to znaczy 'szybka dostawa'?

tylko_bio
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest odnośnie szybkiej dostawy?

W zestawieniu wysyłek mam:
Zamówienie opłacone: 3 listopada 16:42
Deklarowany czas na wysyłkę: 1 dzień 
Data deklaracji: 6 listopada
Dodanie numeru przesyłki: 3 listopada
Data wysyłki: 5 listopada 
Data dostawy: 6 listopada

Przesyłka dodana w terminie?: TAK
Wysyłka w terminie?: TAK
Szybka dostawa: NIE

Info dla allegro: zamówienie 9281dc90-7a5f-11ee-93d2-a57a190ea523

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tylko_bio bo to po allegrowmu ma się tak ... jeśli klient nie otzyma przesyłki w następnym dniu po zamówieniu nie liczy się do klasyfikacji ,, szybkiej dostawy ,, ... liczone są dni kalendarzowe czyli soboty i niedziele również .

oznacz moderatorów

tylko_bio
#7 Wielbiciel#

Tylko, że deklarowany czas na wysyłkę jest 1 dzień. A wg mnie to znaczy co innego niż '1 dzień do odbioru przesyłki'.

To mogłoby się zgadzać...
bo mam przesyłkę z 1 listopada, nadana 2 listopada [czyli jakby w dniu zamówienia bo 1 listopada to święto], do odbioru 3 listopada i SZYBKA DOSTAWA: NIE

Czyli generalnie zamówienia weekendowe NIGDY nie będą 'szybką dostawą', bo mają być do odbioru zanim w poniedziałek ktoś je spakuje...

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tylko_bio tak właśnie .... zwróć uwagę w panelu jakości , ile masz punktów w piątek , a ile w poniedziałek  ,a niby wszystkie nadane zgodnie z deklaracją 😁

oznacz moderatorów

Luca_gla
#9 Pomysłodawca#

co w takim razie zrobić w takim przypadku? Jak ustawić żeby nie miec statusu czerwonego o ilości 12 %, mimo że wszystko człowiek robi jak należy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Luca_gla zbyt wiele nie zrobisz poza próbą nadania jak największej ilości przesyłek w dniu zakupu  ,ale nie w każej branży jest to możliwe .... pozostaje więc najskuteczniejsze wyjście jakim jest  NIE ZAGLĄDANIE DO PANELU JAKOŚCI  i robienie co do Ciebie należy najlepiej jak potrafisz .

oznacz moderatorów