anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic jesli zakup przekroczy maksymalna wage przesylki DPD KURIER SMART

bimopakowania
#7 Wielbiciel#

Witam! 

Klient dokonał zakupu, którego waga sumarczna przekracza maksymalna dopuszczalna wagę dla przesyłki DPD KURIER SMART. co w takiej sytuacji mogę lub muszę zrobić? 

Podczas tworzenia cennika nie miałem możliwości wpisania maksymalnej ilości sztuk w jednym zamówieniu dla przesyłki smart. 

Pomocy 😅

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłacić z własnej kieszeni, niestety.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bimopakowania 

Przecież masz ustawioną maksymalną ilość sztuk 20  w paczce.  Sprawdź, może system naliczył Ci więcej przesyłek Smart. A jeśli ustawiłaś za dużo to zmniejsz ilość w cenniku, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

bimopakowania
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie do końca 20, chodziło mi konkretnie o aukcje gdzie mam wystawioną wodę w zgrzewkach i mam ustawione 1 max 2zgrzewki, natomiast podczas tworzenia cennika nie mam możliwości wpisania opłaty za kolejną sztukę w usłudze smart a więc w praktyce mimo ustawienia max 1 sztuki w paczce klient i tak może ich kupić X 🤦‍:płeć_męska: nie wiem jak obejść system,kiedy klient kupił 7 zgrzewek aby mieć darmowego kuriera. Mogę wysłać 4 zgrzewki (bo tyle maksymalnie zamieszczę w paczce) i za 3 oddać kasę a kurier i ta będzie darmowy, hehe 😅

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bimopakowania   Coś za bardzo kombinujesz 😂

Ustaw w aukcji z wodą maksymalną ilość zgrzewek 4 i kolejną sztukę 0 zł.  Jak klient kupi w smarcie 7 czy 8 zgrzewek to system naliczy Ci 2 przesyłki Smart i obie etykiety przygotujesz bez opłaty.

_____________
Kama
oznacz moderatorów