anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro usunęło mi smarta z ofert ?

e-StraganPL
#7 Wielbiciel#

Zdobyłem 5 pozytywnych komentarzy zrobiłem szkolenie i otrzymałem smarta do moich aukcji gdy pojawiły się  pierwsze sprzedaże robiłem wszystko jak w warunkach .Po dwóch dniach smart zniknął ze wszystkich aukcji, proszę o pomoc 

Dziękuje i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź metody dostaw i warunki zwrotów!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@e-StraganPL Cześć. 🙂 Jesteś sprzedającym prywatnym, dlatego musisz spełniać warunek: 

  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki

Twoje oferty nie posiadają metody z co najmniej dwóch grup i nie dodajesz też co najmniej 50% listów przewozowych w czasie. Musisz spełnić któryś z tych warunków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

e-StraganPL
#7 Wielbiciel#

Hej. Dzięki za odpowiedz 

Uzupełniłem listy przewozowe , a co do tych dwóch metod dostawy to wszystko się się zgadza są dwie różne dostawy allegro smart. Czy jest możliwości odzyskania smarta dla moich ofert ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@e-StraganPL Dla kont prywatnych muszą być to dwie metody dostawy z płatnością z góry: Allegro Paczkomaty InPost oraz ORLEN Paczka (lub udostępnianie jednej z nich oraz uzupełnianie numerów przesyłek  dla co najmniej 50% transakcji).

W swoich ofertach masz tylko Allegro Paczkomaty InPost. 

ko_alka_0-1701696123116.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów